Dostawa i montaż stolarki drzwiowej wewnętrznej i stropu podwieszanego w budynku „Zofia” w Ośrodku Rehabilitacji Narządu Ruchu „Krzeszowice"
Małopolski Szpital Rehabilitacyjny w Krzeszowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00130660
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00130660/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-04-22 09:08
- Lokalizacja
- Krzeszowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a4a394c-b1c1-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 9441802012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie sufitów podwieszanych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00130660 z dnia 2022-04-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż stolarki drzwiowej wewnętrznej i stropu podwieszanego w budynku „Zofia” w Ośrodku Rehabilitacji Narządu Ruchu „Krzeszowice"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Rehabilitacji Narządu Ruchu "Krzeszowice" SP ZOZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357001394
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Daszyńskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Krzeszowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-065
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12 258 96 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@rehabilitacja-krzeszowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: rehabilitacja-krzeszowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.rehabilitacja-krzeszowice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż stolarki drzwiowej wewnętrznej i stropu podwieszanego w budynku „Zofia” w Ośrodku Rehabilitacji Narządu Ruchu „Krzeszowice"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a4a394c-b1c1-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00130660
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00042284/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 wymiana stolarki okiennej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00107750/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3/III/ZP/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 96838,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa i montaż stolarki drzwiowej wewnętrznej i stropu podwieszanego w budynku SP ZOZ (działającym)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najniższej oferty przekracza kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 2
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 170203,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 175890 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
brak| 2022-04-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |