Dostosowanie MBP do wymagań BAT - instalacja oczyszczania powietrza
Zakład Gospodarki Komunalnej "Bolesław" sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00131061
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00131061/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-22 10:57
- Lokalizacja
- Bolesław, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-18951f05-b4bc-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 6370004335
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania odpadów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00131061 z dnia 2022-04-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie MBP do wymagań BAT - instalacja oczyszczania powietrza
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej "Bolesław" sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272661647
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Osadowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Bolesław
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-329
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 646 11 48
1.5.8.) Numer faksu: 32 646 11 48
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zgkboleslaw.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgkboleslaw.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zgkboleslaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie MBP do wymagań BAT - instalacja oczyszczania powietrza2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18951f05-b4bc-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00131061
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00109812/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4/ZP/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na rozbudowie instalacji MBP celem jej dostosowania do wymogów BAT w zakresie oczyszczania powietrza.
Opis przedmiotu zamówienia określa:
1) projekt techniczno -technologiczny - Załącznik nr 7 do SWZ,
2) instrukcja montażu biofiltra – Załącznik nr 8 do SWZ
3) rzut poszycia dachowego – Załącznik nr 9 do SWZ
4) przedmiar robót - Załącznik nr 10 do SWZ,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45222100-0 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021r poz. 1129 z zm.) unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, gdyż nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-04-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |