Wymiana pokrycia dachów w Pawilonie nr 5 i nr 6 w Wojewódzkim Centrum Pediatrii „Kubalonka” w Istebnej
WOJEWÓDZKIE CENTRUM PEDIATRII "KUBALONKA" W ISTEBNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00130490
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00130490/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-22 08:14
- Lokalizacja
- Istebna, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-56751cec-b3de-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 5482132121
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00130490 z dnia 2022-04-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana pokrycia dachów w Pawilonie nr 5 i nr 6 w Wojewódzkim Centrum Pediatrii „Kubalonka” w Istebnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKIE CENTRUM PEDIATRII "KUBALONKA" W ISTEBNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000297260
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 500
1.5.2.) Miejscowość: Istebna
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-470
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: istebnakubalonka@poczta.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wcpkubalonka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wcpkubalonka-bip.slaskie.pl/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01_01_2021/zamowienia-objete-stosowaniem-ustawy-pzp1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana pokrycia dachów w Pawilonie nr 5 i nr 6 w Wojewódzkim Centrum Pediatrii „Kubalonka” w Istebnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56751cec-b3de-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00130490
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028450/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizadcja dachów na obiektach WCP "Kubalonka" (wymiana pokrycia dachowego w Pawiloniach 5, 6 i 9) oraz remont uszkodzonego orynnowania
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 2/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z remontem dachów pawilonów nr 5 i 6, które zlokalizowane są na terenie Wojewódzkiego Centrum Pediatrii "Kubalonka" w Istebnej. Zakres robót obejmuje wymianę pokrycia dachów z ewentualną naprawą poszycia oraz wykonanie nowej posadzki na tarasie pawilonu nr 6. Z uwagi na uwarunkowania techniczne i ekonomiczne, Zamawiający wymaga aby Wykonawca rozpoczął realizację zamówienia publicznego w pierwszej kolejności od robót budowlanych obejmujących pawilon nr 6. Zamawiający informuje, że wymiarami właściwymi jakie należy przyjąć do wyceny zadania są wymiary określone w przedmiarze robót budowlanych. Wojewódzkie Centrum Pediatrii „Kubalonka” w Istebnej jest obiektem wpisanym do rejestru zabytków. Wykonawca winien we własnym zakresie i na własny koszt usunąć wszystkie odpady i materiały zbędne, powstałe w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia i przekazać Zamawiającemu protokół potwierdzającego ich wywóz i utylizację. Szczegółowy opis i zakres zadania został określony w załączonym projekcie budowlanym remontu dachów pawilonów 5 i 6.
2. Wykonawca będzie prowadził roboty zgodnie z przepisami ustawy Prawo budowlane, obowiązującymi normami i sztuką budowlaną, a także przepisami BHP, a za skutki ewentualnych wypadków i szkód ponosi całkowitą odpowiedzialność cywilno-prawną.
3. Wykonawca zabezpieczy i oznakuje teren budowy zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie instrukcjami i przepisami bez dodatkowego wynagrodzenia.
4. Jeżeli w SWZ lub w załączonych do niej: projektach, opisach technicznych, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, formularzach zostały wskazane znaki towarowe, patenty lub pochodzenie materiałów, czy urządzeń służących do realizacji niniejszego zamówienia – wszędzie tam Zamawiający dodaje wyrazy „lub równoważne”.
5. Zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza ujęcie w ofercie, a następnie zastosowanie rozwiązań równoważnych opisywanym, polegających na zastosowaniu innych materiałów i urządzeń niż podane w dokumentacji projektowej pod warunkiem zapewnienia wszystkich parametrów nie gorszych niż określone w dokumentacji projektowej.
6. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązania spełniają wymagania określone przez Zamawiającego – zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy Pzp.
7. Zamawiający informuje, że złożenie oferty nie musi być poprzedzone odbyciem wizji lokalnej lub sprawdzeniem dokumentów dotyczących zamówienia jakie znajdują się w dyspozycji Zamawiającego, a jakie będą udostępniane podmiotom zgłaszającym chęć udziału w postępowaniu. W celu umówienia wizji lokalnej lub zapoznania się z dokumentacją znajdującą się na miejscu u Zamawiającego należy kontaktować się z osobami wyznaczonymi do komunikowania się z wykonawcami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien
45312310-3 - Ochrona odgromowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożone zostały 3 oferty na realizację zadania, z których cena najkorzystniejszej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 155 000,00 zł brutto. Mając na uwadze, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty unieważniono postępowanie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 188771,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249939,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-04-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |