„Remont drogi gminnej 340521K w miejscowości Roztoka w km od 0+700,76 do km 0+989,95, Gmina Łukowica.”
Gmina Łukowica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00135627
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00135627/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-26 13:52
- Lokalizacja
- Łukowica, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-695f19de-9e13-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 7371022962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00135627 z dnia 2022-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont drogi gminnej 340521K w miejscowości Roztoka w km od 0+700,76 do km 0+989,95, Gmina Łukowica.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łukowica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892452
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łukowica
1.5.2.) Miejscowość: Łukowica
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-606
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lukowica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lukowica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.malopolska.pl/uglukowica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont drogi gminnej 340521K w miejscowości Roztoka w km od 0+700,76 do km 0+989,95, Gmina Łukowica.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-695f19de-9e13-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00135627
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018431/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Remont drogi gminnej 340521K w miejscowości Roztoka w km od 0+700,76 do km 0+989,95, Gmina Łukowica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00085065/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.rb/4/TP/4/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zadanie polega na wykonaniu poszerzenia drogi gminnej w km 0+700,76 do 0+989,96 wraz z wykonaniem remontu nawierzchni oraz konstrukcji jezdni, remontu pobocza, rowu, istniejących zjazdów w granicach pasa drogowego, przepustów pod zjazdami, ścieków z korytek. Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia obejmuje:
• opracowanie i uzgodnienie projektu tymczasowej organizacji ruchu oraz zabezpieczenie i oznakowanie miejsca prowadzenia robót
• porządkowanie terenu
• mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej
• roboty ziemne
• korytowanie pod poszerzenia jezdni
• remont/wykonanie ścieków z korytek muldowych
• wykonanie studni rewizyjnych
• wykonanie przepustów pod zjazdami
• wykonanie kanału deszczowego
• wykonanie umocnień skarp płytami ażurowymi
• wykonanie podbudowy drogowej
• wykonanie nawierzchni jezdni
• wykonanie poboczy z kamienia tłucznia kamiennego
• odtworzenie zjazdów z kostki betonowej
• wykonanie zjazdów w granicach pasa drogowego z tłucznia kamiennego
• humusowanie, obsianie skarp, porządkowanie terenu.
wykonanie powykonawczej dokumentacji geodezyjnej w skali 1:500.
Zamawiający wymaga aby :
1) roboty budowlane związane z wykonaniem zamówienia prowadzone były w wyznaczonym pasie drogowym, bez naruszania własności osób trzecich (w przypadku naruszenia własności osób trzecich Wykonawca poniesie koszty z tytułu wyrządzonych szkód),
2) nawierzchnia asfaltowa (warstwa ścieralna) położona była w ciągu jednolitym w sposób określony w projekcie
3) Wykonawca wykonał badania nośności i zagęszczenia wykonanej podbudowy przed położeniem nawierzchni bitumicznej jezdni oraz badania laboratoryjne pobranych próbek wykonanej nawierzchni bitumicznej i innych materiałów wg. wskazań inspektora nadzoru, przy czym wykonanie badań laboratoryjnych powinno się odbyć w jednostce wskazanej przez Zamawiającego lub zaakceptowanej przez Zamawiającego, jeżeli jednostkę badającą wskaże Wykonawca,
2. Szczegółowy zakres robót został wyszczególniony w załączniku nr 10 do SWZ – dokumentacji projektowej , szczegółowej specyfikacji technicznej (SST) oraz przedmiarze robót (pomocniczo).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 360000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 605511,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 360000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ryszard Łatka Firma Usługowa "ŁATKA"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7372029624
7.3.3) Ulica: Owieczka 82
7.3.4) Miejscowość: Owieczka
7.3.5) Kod pocztowy: 34-606
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
IMBUD Ignacy Śledź, Naszacowice 124, 33-386 Podegrodzie, zakres powierzonych prac : nadzór prac drogowych, wbudowanie mas mineralno-bitumicznych i frezowanie nawierzchni asfaltowej.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 360000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |