NAPRAWA DRÓG GMINNYCH NA TERENIE GMINY ZELÓW W ROKU 2022

GMINA ZELÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00136314
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00136314/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-27 08:39
Lokalizacja
Zelów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-76a17e3f-9614-11ec-94c8-de8df8ed9da1
Identyfikator
7692051648
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógŻwir, piasek, kamień kruszony i kruszywaKamień drogowyRoboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

1 przyznane

Grażyna Kupczyk Przedsiębiorstwo Handlowo - UsługoweUniejów, PL · lot 0
424 976 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00136314 z dnia 2022-04-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
NAPRAWA DRÓG GMINNYCH NA TERENIE GMINY ZELÓW W ROKU 2022

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZELÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648273

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Żeromskiego 23

1.5.2.) Miejscowość: Zelów

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-425

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 446341000

1.5.8.) Numer faksu: 446341341

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umzelow@zelow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zelow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.zelow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

NAPRAWA DRÓG GMINNYCH NA TERENIE GMINY ZELÓW W ROKU 2022

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76a17e3f-9614-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00136314

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019264/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Naprawa dróg gminnych w roku 2022

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00071372/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.16.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 267853,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia
Przedmiotem zamówienia w ramach przetargu jest “Naprawa dróg gminnych na terenie gminy Zelów w roku 2022”, polegająca na wykonywaniu bieżących napraw i konserwacji nawierzchni dróg tłuczniowych i gruntowych/żwirowych.
Naprawy dróg odbywać się będą na drogach następujących sołectw: Bocianicha, Bujny Księże, Bujny Szlacheckie, Dąbrowa, Grabostów, Grębociny, Chajczyny, Ignaców, Jamborek, Janów, Jawor, Karczmy, Kociszew, Kol. Kociszew, Kurówek, Łęki, Łobudzice, Kol. Łobudzice, Mauryców, Ostoja, Pawłowa, Pożdżenice, Kol. Pożdżenice, Pszczółki, Wola Pszczółecka, Pukawica, Sobki, Sromutka, Walewice, Wygiełzów, Wypychów, Zagłówki, Zabłoty, Zalesie, Zelówek, Zelów.
Wykonanie napraw dróg gminnych o nawierzchniach tłuczniowych, gruntowych/żwirowych, na terenie gminy Zelów w zależności od potrzeb obejmuje następujące zadania:
a) naprawę, likwidację ubytków, zastoisk wody, wybojów oraz zagłębień i osiadań w drogach gminnych zakupionym i dostarczonym przez Wykonawcę kruszywem dolomitowym w ilości około 3000 ton o frakcji 0-31,5 mm, poprzez wbudowanie materiału bez zmiany parametrów konstrukcyjnych nawierzchni , profilowanie drogi w celu nadania odpowiedniego profilu oraz zagęszczenie przy użyciu walca min. 6 t.
b) naprawę, likwidację ubytków, zastoisk wody, wybojów oraz zagłębień i osiadań w drogach gminnych zakupionym i dostarczonym przez Wykonawcę kruszywem dolomitowym o frakcji 0-63 mm w ilości nieprzekraczającej 400 ton na drogach wskazanych przez Zamawiającego poprzez wbudowanie materiału bez zmiany parametrów konstrukcyjnych nawierzchni, profilowanie drogi w celu nadania odpowiedniego profilu oraz zagęszczenie przy użyciu walca min. 6 t.
c) naprawę, likwidację ubytków, zastoisk wody, wybojów oraz zagłębień i osiadań w drogach gminnych zakupionym i dostarczonym przez Wykonawcę destruktem asfaltowym w ilości nieprzekraczającej 200 ton, na drogach wskazanych przez Zamawiającego poprzez wbudowanie materiału bez zmiany parametrów konstrukcyjnych nawierzchni , profilowanie drogi w celu nadania odpowiedniego profilu oraz zagęszczenie przy użyciu walca min. 6 t.
d) profilowaniu dróg gruntowych samojezdną równiarką drogową wraz z uwałowaniem przy użyciu walca drogowego min. 6 t, wskazanych przez Zamawiającego, na których powstały nierówności, wygórowania oraz koleiny o długości nie przekraczającej 100 000 mb.;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

44113140-8 - Kamień drogowy

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 424976,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1458000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 424976,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowao Usługowe Kupczyk Grażyna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6681084106

7.3.3) Ulica: Mickiewicza 9

7.3.4) Miejscowość: Uniejów

7.3.5) Kod pocztowy: 99-210

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 424976,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-04-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane