Budowa Zespołu pawilonów nr 16, 17-18, 19 wraz z przyłączami oraz utwardzeniem placu w zakresie Etapu III zadania na targowisku miejskim przy ulicy Rynkowej w Pile, dz. nr 304/35
"Tarpil" Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00133842
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00133842/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-25 14:44
- Lokalizacja
- Piła, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c01b3ee-9281-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 7640000917
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00133842 z dnia 2022-04-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Zespołu pawilonów nr 16, 17-18, 19 wraz z przyłączami oraz utwardzeniem placu w zakresie Etapu III zadania na targowisku miejskim przy ulicy Rynkowej w Pile, dz. nr 304/35
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "Tarpil" Spółka z o.o.
1.3.) Oddział zamawiającego: "Tarpil"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001367330
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynkowa
1.5.2.) Miejscowość: Piła
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-920
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.8.) Numer faksu: 672127833
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tarpil@tarpil.pila.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarpil.pila.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.bip.tarpil.pila.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie targowiskami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Zespołu pawilonów nr 16, 17-18, 19 wraz z przyłączami oraz utwardzeniem placu w zakresie Etapu III zadania na targowisku miejskim przy ulicy Rynkowej w Pile, dz. nr 304/352.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c01b3ee-9281-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00133842
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00062991/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/II/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: budowa zespołu pawilonów nr 16, 17-18, 19 wraz z przyłączami oraz utwardzeniem placu w zakresie Etapu III zadania na targowisku miejskim przy ulicy Rynkowej w Pile, dz. nr 304/35, na podstawie kompletu projektu budowlanego i pozwolenia na budowę AB.6740.1784.2012.VII, wydanego Decyzją Starosty Pilskiego nr 171 z dnia 27.02.2013 r.
2. Zakres robót budowlanych obejmuje wykonanie:
2.1. Zespołu pawilonów handlowych nr 16, 17-18, 19 z wyłączeniem fundamentów, konstrukcji oraz przegród zadaszeń nad ciągami pieszymi i stanowiskami sprzedaży,
2.2. przebudowy sieci i budowy przyłącza kanalizacji sanitarnej oraz budowy wodociągu z przyłączami do Zespołu pawilonów,
2.3. przełożenia kabla YAKY 4 x 70 mm2 i przyłączenie energetyczne do projektowanego złącza kablowo-pomiarowego Zespołu pawilonów,
2.4. wewnętrznych instalacji sanitarnych z montażem grzejników, armatury i urządzeń sanitarnych,
2.5. wewnętrznej instalacji elektrycznej gniazd wtykowych, oświetlenia pawilonów, podłączenia wentylacji i instalacji odgromowej z wyłączeniem instalacji zewnętrznego oświetlenia stanowisk zadaszonych i komunikacji,
2.6. wykonanie rozbiórek istniejącej nawierzchni z kostki betonowej, zagospodarowanie terenu przyległego do Zespołu pawilonów przez ułożenie kostki brukowej zgodnie z projektem zagospodarowania terenu,
2.7. podłączenie do istniejącej kanalizacji deszczowej odwodnienia dachu Zespołu pawilonów – rezygnacja z deszczówki stanowisk zadaszonych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w dokumentacji stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ. Wykaz dokumentacji stanowiącej opis przedmiotu zamówienia stanowi złącznik nr 1A do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45213141-3 - Roboty budowlane w zakresie targowisk zadaszonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 428200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 428200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 428200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WŁADYSŁAW KAŁEK Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "WARBUD"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 630532485
7.3.3) Ulica: MOSTOWA 4A
7.3.4) Miejscowość: Oborniki
7.3.5) Kod pocztowy: 64-600
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty elektryczne, roboty sanitarne - przyłącza, sanitarne - instalacje.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 428200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2022-04-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |