"Budowa Sportowego Centrum Piłkarsko-Lekkoatletycznego w Leżajsku I i II etap”.

MIASTO LEŻAJSK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00132112
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00132112/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-22 15:30
Lokalizacja
Leżajsk, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8e49b08d-ab50-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
8161673010
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie jednofunkcyjnych ośrodków sportowychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00132112 z dnia 2022-04-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa Sportowego Centrum Piłkarsko-Lekkoatletycznego w Leżajsku I i II etap”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO LEŻAJSK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581703

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Leżajsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 17 24 27 333

1.5.8.) Numer faksu: 17 24 27 333

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@miastolezajsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.miastolezajsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Budowa Sportowego Centrum Piłkarsko-Lekkoatletycznego w Leżajsku I i II etap”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e49b08d-ab50-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00132112

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016598/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 "Budowa Sportowego Centrum Piłkarsko-Lekkoatletycznego w Leżajsku I i II etap”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00097913/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 16245120,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą „Budowa Sportowego Centrum Piłkarsko-Lekkoatletycznego w Leżajsku I i II etap”

2. Zakres prac obejmuje:

Etap I
- rozbiórkę utwardzonych ciągów komunikacyjnych wraz z opornikami,
- rozbiórkę ogrodzeń,
- rozbiórkę urządzeń sportowych, masztów flagowych, słupów oświetleniowych, reklamowych itp.,
- budowę areny lekkoatletycznej, która będzie posiadała:
- pełnowymiarową, sześciotorową bieżnię okrężną długości 400m wraz z sześciotorową bieżnią do biegów sprinterskich 110m, o nawierzchni syntetycznej,
- boisko piłkarskie o wymiarze pola gry 105x68 m, z nawierzchnią z trawy naturalnej oraz z systemem zraszania murawy i drenażem,
- dwuścieżkową, dwustronną skocznię do skoku w dal i trójskoku, skocznia usytuowana będzie wewnątrz areny lekkoatletycznej,
- skocznię do skoku wzwyż zlokalizowaną w zakolu północnym,
- rów z wodą do biegów z przeszkodami, zlokalizowany wewnątrz bieżni w zakolu północnym,
- dwie rzutnie do rzutów oszczepem zlokalizowane w dwóch przeciwległych zakolach,
- dwie rzutnie do pchnięcia kulą z sektorami rzutów jedna z nawierzchnią naturalną trawiastą, a druga z nawierzchnią z maczki zlokalizowane w dwóch przeciwległych zakolach,
- rzutnię do rzutów dyskiem i młotem wraz z klatką zlokalizowaną w zakolu północnym,
- budowę chodników i parkingu o nawierzchni z kostki - 5032,82 m2



Etap II
- rozbiórkę trybun na nasypie ziemnym,
- budowę żelbetowej, zadaszonej trybuny na 942 miejsca siedzących z miejscami dla kibiców poruszających się na wózkach inwalidzkich i ich opiekunów
- montaż gotowej trybuny z lekkiej konstrukcji stalowej dla gości na 51 miejsc siedzących
- budowę boiska treningowego do piłki nożnej o nawierzchni ze sztucznej trawy o wymiarach pola gry 105x68 m.
- budowę dwóch kortów do tenisa ziemnego o nawierzchni z mączki mineralnej i polami gry 10,97x23,77 m.
- budowę piłkochwytów wokół boisk oraz kortu
- budowę zewnętrznego ogrodzenia stadionu

Opisany zakres robót nie wprowadza żadnych barier dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz jest zaprojektowany z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników.

3. Szczegółowy zakres oraz warunki wykonania robót określa:
dokumentacja projektowa, zawierająca projekt budowlany, projekt wykonawczy wg załączników nr 9.1 do 9.5, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) - wg załącznika nr 9a, a także formularze cenowe zawierające przedmiary robót, które stanowią załączniki od nr 2.1 do 2.9
4. Minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia wynosi 70%.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45212210-1 - Roboty budowlane w zakresie jednofunkcyjnych ośrodków sportowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Złożone oferty przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17988246,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18966454,21 PLN

2022-04-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane