Wykonanie prac remontowych pomieszczeń piwnicznych w budynku przy ul. Mogielnickiej 28C w Grójcu

Powiat Grójecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00132405
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00132405/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-25 08:47
Lokalizacja
Grójec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9f247d4f-b1ad-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
7972052212
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne elektrycznePokrywanie podłóg i ścianKładzenie i wykładanie podłógRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00132405 z dnia 2022-04-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac remontowych pomieszczeń piwnicznych w budynku przy ul. Mogielnickiej 28C w Grójcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Grójecki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223149

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Józefa Piłsudskiego 59

1.5.2.) Miejscowość: Grójec

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 665 11 00

1.5.8.) Numer faksu: 48 665 11 47

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@grojec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.grojec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/, www.bip.grojec.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac remontowych pomieszczeń piwnicznych w budynku przy ul. Mogielnickiej 28C w Grójcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f247d4f-b1ad-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00132405

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000193/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Wykonanie prac remontowych pomieszczeń piwnicznych w budynku przy ul. Mogielnickiej 28C w Grójcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00111062/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIZPiRP.272.23.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 200336,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są „Prace remontowe pomieszczeń piwnicznych w budynku przy ul. Mogielnickiej 28C w Grójcu”. W zakres prac wchodzą prace murarskie, tynkarskie, malarskie, okładzinowe, prace związane z naprawą posadzek, wymianą stolarki okiennej i drzwiowej oraz wymianą instalacji elektrycznej.
W zakres prac murarskich wchodzi zamurowanie zbędnych otworów drzwiowych i zamurowanie otworów w ścianach. Natomiast w zakres prac tynkarskich wchodzi miejscowe odbicie tynków wewnętrznych, oczyszczenie ich powierzchni, uzupełnienie tynków lub ich przetarcie, po uprzedniej likwidacji, skasowaniu i zabezpieczeniu miejsc z wykwitami wilgoci gruntowej i zacieków. Prace malarskie obejmują pomalowanie naprawionych tynków farbami emulsyjnymi, paroprzepuszczalnymi oraz odnowienie pomieszczeń magazynowych i socjalnych po uprzednim naprawieniu pęknięć, zarysowań i nierówności na ścianach otynkowanych tynkiem cementowo-wapiennym, a także likwidacja istniejącej lamperii olejnej. Prace remontowe obejmują również wykonanie obudów pionów kanalizacyjnych z płyt G-K. W zakres prac wchodzi ponadto wymiana stolarki okiennej z drewnianej na PCV, antywłamaniowej klasy RC3 (7 szt.) oraz wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe klasy RC4 (szt.1), drzwi do pomieszczeń magazynowych klasy RC3 (szt. 3). Drzwi do pomieszczeń socjalnych standardowe, z płyty wiórowej otworowej oklejonej okleiną HPL lub laminatem, wykończone fabrycznie z zamkami i okuciami (szt. 3).
Dodatkowo w zakres prac remontowych wchodzi wykonanie posadzek betonowych zatartych na gładko (w pomieszczeniach magazynowych - 187,91 m2) oraz posadzek typu „Tarket” w pomieszczeniach socjalnych i korytarzu (84,84 m2), a także posadzka z płytek gres w W.C. (1,94 m2). W pracach remontowych uwzględniono również wymianę ocieplenia rur C.O., ich pomalowanie oraz niezbędne prace rozbiórkowe.
Zamówienie obejmuje również prace związane z wymianą instalacji elektrycznej i podłączeniem podlicznika poboru prądu.
Szczegółowy zakres prac ujęty jest w przedmiarze robót powyższego zadania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Na podstawie art. 255 pkt 3 pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Uzasadnienie faktyczne:
Zgodnie z art. 222 ust. 4 pzp, Zamawiający przed otwarciem ofert, udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 346024,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 346024,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-04-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane