Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Uniwersytetu w Białymstoku

Uniwersytet w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00133704
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-04-25 14:16
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5422383747
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputeroweKomputery przenośneMonitoryKomputery osobisteUrządzenia drukujące i graficzneKomputer tabletNapędy dyskoweDrukarki i plotery

Wykonawcy

21 przyznanych

SYNTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrabówka, PL
38 072,19 PLN
CENTRUM INFORMATYKI "ZETO" SPÓŁKA AKCYJNABiałystok, PL
70 346,16 PLN
JANUSZ KAMIŃSKIBiałystok, PL
20 295 PLN
SYNTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrabówka, PL
14 580,42 PLN
JANUSZ KAMIŃSKIBiałystok, PL
6269,31 PLN
CENTRUM INFORMATYKI "ZETO" SPÓŁKA AKCYJNABiałystok, PL
10 073,7 PLN
CENTRUM INFORMATYKI "ZETO" SPÓŁKA AKCYJNABiałystok, PL
4163,55 PLN
CENTRUM INFORMATYKI "ZETO" SPÓŁKA AKCYJNABiałystok, PL
4092,21 PLN
SYNTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrabówka, PL
7018,38 PLN
JANUSZ KAMIŃSKIBiałystok, PL
8179,5 PLN
JANUSZ KAMIŃSKIBiałystok, PL
17 220 PLN
SYNTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrabówka, PL
2484,6 PLN
SYNTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrabówka, PL
60 337,65 PLN
SYNTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrabówka, PL
5969,19 PLN
SYNTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrabówka, PL
5195,52 PLN
SYNTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrabówka, PL
5195,52 PLN
SYNTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrabówka, PL
5195,52 PLN
SYNTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrabówka, PL
5870,79 PLN
CENTRUM INFORMATYKI "ZETO" SPÓŁKA AKCYJNABiałystok, PL
4017,18 PLN
SYNTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrabówka, PL
7088,49 PLN
SYNTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrabówka, PL
13 029,39 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.