USŁUGI OPIEKI WYTCHNIENIOWEJ ORAZ ASYSTENTA OSOBISTEGO OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00133054
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-04-25 11:55
Lokalizacja
Luboń, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7771793120
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

Wykonawcy

2 przyznane

POMAGAMY24H.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
110 880 PLN
POMAGAMY24H.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
110 880 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.