Remont sali gimnastycznej, dachu łącznika oraz dachu budynku szkoły w XXI Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Sportowymi w Gdańsku, ul. Kołobrzeska 77
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00132874
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00132874/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-25 11:12
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-381a3edd-9ec6-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00132874 z dnia 2022-04-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali gimnastycznej, dachu łącznika oraz dachu budynku szkoły w XXI Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Sportowymi
w Gdańsku, ul. Kołobrzeska 77
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sali gimnastycznej, dachu łącznika oraz dachu budynku szkoły w XXI Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Sportowymiw Gdańsku, ul. Kołobrzeska 77
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-381a3edd-9ec6-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00132874
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021496/40/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Remont sali gimnastycznej, dachu łącznika oraz dachu budynku szkoły w XXI Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Sportowymi w Gdańsku, ul. Kołobrzeska 77
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00079156/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 37/BZP-U.510.28/2022/TK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont sali gimnastycznej, dachu łącznika oraz dachu budynku szkoły w XXI Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Sportowymi w Gdańsku, ul. Kołobrzeska 77.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym następujące elementy:
1) remont dachu wraz z ociepleniem, wymianą rynien, rur spustowych
i obróbek blacharskich;
2) zamurowanie istniejących otworów okiennych w ścianie łącznika;
3) wymianę stolarki okiennej od strony ulicy (w tym ścianki z luxferów) z uwzględnieniem przesłon słonecznych, elektrycznym sterowaniem otwieranych okien;
4) dostawę i montaż żaluzji/rolet sterowanych elektrycznie;
5) dostawę i montaż siatek ochronnych;
6) wymianę wyposażenia sportowego;
7) remont ogólnobudowlany pomieszczenia, malowanie sali;
8) wykonanie wyciągów wentylacji w sali gimnastycznej i zapleczu sali;
9) wymiana instalacji odgromowej;
10) podniesienie kominów wraz z wykończeniem;
11) podniesienie ścian attykowych wraz z tynkowaniem i malowaniem
12) wymiana instalacji odgromowej;
13) naprawa sufitów (z uwagi na przeciekający dach);
14) wykonanie wentylatorów wyciągowych z sali gimnastycznej i zaplecza sanitarnego sali gimnastycznej.
Ponadto, o ile dla wykonania robót budowlanych wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia będzie konieczne wykonanie innych robót, czynności, dokonanie zgłoszeń lub uzyskanie decyzji i zezwoleń, to wykonawca wykona te roboty i czynności oraz uzyska niezbędne zgłoszenia, decyzje i zezwolenia własnym kosztem i staraniem.
3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym następujące elementy:
1) roboty rozbiórkowe i demontażowe;
2) roboty budowlane i odtworzeniowe;
3) roboty dachowe, dekarskie;
4) roboty elektryczne;
5) roboty montażowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45232460-4 - Roboty sanitarne
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najwyżej ocenionej oferty wynosi 2 097 888,00 zł brutto, co oznacza, że przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 966 388, 00 zł brutto,a zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do wysokości ceny oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2097888,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2098000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-04-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |