Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj-wybuduj” pn.: BUDOWA URZĄDZENIA WODNEGO NA UJĘCIU WÓD PODZIEMNYCH W MIEJSCOWOŚCI ŁAGÓW
GMINA ŁAGÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00133528
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00133528/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-25 13:42
- Lokalizacja
- Łagów, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-77c404b6-bb2d-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 9271005072
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00133528 z dnia 2022-04-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj-wybuduj” pn.: BUDOWA URZĄDZENIA WODNEGO NA UJĘCIU WÓD PODZIEMNYCH W MIEJSCOWOŚCI ŁAGÓW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁAGÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770480
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Spacerowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Łagów
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-620
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lagow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wrota.lubuskie.pl/uglagow/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj-wybuduj” pn.: BUDOWA URZĄDZENIA WODNEGO NA UJĘCIU WÓD PODZIEMNYCH W MIEJSCOWOŚCI ŁAGÓW2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77c404b6-bb2d-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00133528
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024576/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa stacji uzdatniania wody wraz z budową nowego ujęcia wody w miejscowości Łagówek, gm. Łagów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00121711/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: R.I.271.4.2022.RN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę urządzenia wodnego na ujęciu wód podziemnych, składającego się z jednej studni ujmującej wody podziemne z utworów czwartorzędowych (zwanych dalej studnią głębinową) 1Ra, budowę sieci wodociągowej magistralnej od ujęcie do istniejącego wodociągu magistralnego oraz wymiana złoża w filtrostacie Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Łagów. Wody pobierane z zasobów podziemnych dostarczane będą poprzez układ pompowy na istniejącą Stację Uzdatniania Wody w Łagówku (dz. nr 212/3 obręb Łagów), skąd dalej, po uzdatnieniu, podawana jest na istniejącą sieć w m-ści Łagów i Łagówek.
1.2. W ramach niniejszego zamówienia należy wykonać:
• kompletną dokumentację hydrogeologiczną na budowę i eksploatację ujęcia wód głębinowych;
• kompletną dokumentacje projektową budowlaną wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego pozwolenia na budowę/zgłoszenia robót budowlanych;
• kompletną dokumentacje projektową wykonawczą;
• uzyskanie pozwoleń wodnoprawnych na budowę urządzenia wodnego oraz na szczególne korzystanie z wód poprzez pobór wody podziemnej;
• dokumentacja hydrogeologiczna powykonawczą ustalająca zasoby eksploatacyjne;
• zrealizować roboty niezbędne do osiągnięcia celów opisanych w niniejszym programie funkcjonalno –użytkowym (PFU).
1.3. Zakres robót objętych zamówieniem stanowi:
• zaprojektowanie i wykonanie wiercenia otworu nr 1Ra metodą udarowo-okrętną, na sucho, bez użycia płuczki do głębokości 99m.
• zabudowanie i uzbrojenie otworu studni wraz z zasileniem w energię elektryczną pompy
• wykonanie rurociągu magistralnego wody surowej od ujęcia do istniejącej magistrali
• wykonanie układu sterylizacji na istniejącym ciągu technologicznym przy użyciu lamy UV wraz kompletnym układem sterowania i filtracji
• zapewnienie ciągłości przepływu wody do odbiorców
• wykonanie wszelkich niezbędnych opracowań wymaganych do realizacji inwestycji, między innymi dokumentacji geologiczno-inżynieryjnej uwzględniającej warunki hydrogeologiczne,
• projektów odtworzenia nawierzchni czy projektów usunięcia kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną.
• wybudowanie wyżej wymienionej sieci wraz z odtworzeniem istniejących nawierzchni i przywróceniem terenu do stanu sprzed rozpoczęcia robót.
1.4. UWAGA: Ostateczne wartości w zakresie uzbrojenia studni, długości i średnic sieci i odgałęzień ustali Wykonawca w dokumentacji projektowej, którą ma obowiązek konsultować z Zmawiającym i Inżynierem/Inspektorem Nadzoru.
1.5. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załączniku nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (PFU).
1.6. Zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy pzp Zamawiający wymaga aby przedmiot zamówienia został zrealizowany z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych.
1.7. Zamawiający wymaga, aby osoby wskazane przez Wykonawcę, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia i kontaktować się z Zamawiającym w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia władały językiem polskim w stopniu komunikatywnym. W przypadku, gdy ww. osoby nie będą władały językiem polskim, w czasie trwania umowy i dla potrzeb realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest zapewnić tłumacza na własny koszt i własnym staraniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Zamawiający zamierzał upublicznić dokumenty na stronie prowadzonego postępowania (miniportal.uzp.gov.pl), jednakże na skutek błędu nie zostało dokonane upublicznienie (brak zmiany statusu z "robocze" na "opublikowane"). Mając na względzie powyższe postępowanie unieważniono i zostanie ponowione.| 2022-04-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |