Zakup psów do pracy patrolowo-obronnej oraz do pracy węchowej.
WOJSKOWY OŚRODEK FARMACJI I TECHNIKI MEDYCZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00134279
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-26 08:37
- Lokalizacja
- Celestynów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5320015017
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Bydło, zwierzęta gospodarskie i małe zwierzęta
Wykonawcy
5 przyznanych
Urszula DZIEWULSKAKarwacz, PL
13 500 PLNUrszula DZIEWULSKAKarwacz, PL
12 800 PLNZygmunt GrzesiakMichów, PL
13 400 PLNHodowla Owczarków Niemieckich Zygmunt Grzesiak,Michów, PL
13 400 PLNHodowla Owczarków Niemieckich Zygmunt Grzesiak,Michów, PL
13 400 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.