Przebudowa drogi powiatowej 2007K przy Gminnym Centrum Kultury w m. Kłaj
GMINA KŁAJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00133989
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00133989/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-25 15:35
- Lokalizacja
- Kłaj, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-437811d6-b586-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 6831511752
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00133989 z dnia 2022-04-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej 2007K przy Gminnym Centrum Kultury w m. Kłaj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KŁAJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555980
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 655
1.5.2.) Miejscowość: Kłaj
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-015
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugk@klaj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.klaj.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/ugklaj,m,402302,2022.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej 2007K przy Gminnym Centrum Kultury w m. Kłaj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-437811d6-b586-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00133989
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00041634/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi powiatowej 2007K przy Gminnym Centrum Kultury w m. Kłaj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00111647/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: In.271.14.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 499138,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 2007K przy Gminnym Centrum Kultury w m. Kłaj. Przebudowa drogi obejmuje przede wszystkim podniesienie nawierzchni jezdni ok.10 cm wraz z wykonaniem najazdów. Przebudowa drogi jest częścią planowanej inwestycji dot. nowego zagospodarowania centrum Kłaja. Wyniesienie drogi ma na celu podniesienie komfortu poruszania się pieszego w obszarze planowanego Gminnego Centrum Kultury.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Dokumentacja projektowa i Przedmiary robót (załącznik nr 9 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34900000-6 - Różny sprzęt transportowy i części zapasowe
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu przed upływem składania ofert wpłynęła jedna oferta. Wykonawca złożył niekompletny formularz ofertowy i nie zaoferował ceny ani okresu gwarancji. W związku z powyższym Zamawiający odrzucił ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 i 5 ustawy Pzp, a następnie unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-04-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |