Świadczenie usług cateringowych dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Gdańsku w 2025 r.(2)

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 W GDAŃSKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00138597
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00138597/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-10 12:25
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c81112f0-f7bd-4ba9-add0-b97c8e0c1df6
Identyfikator
5833403517
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłkówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi dowożenia posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

GASTROHOUSE CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
818 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00138597 z dnia 2025-03-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług cateringowych dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Gdańsku w 2025 r.(2)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 W GDAŃSKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385438809

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lawendowe Wzgórze 5

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-175

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: i.kosek@zsp6.edu.gdansk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsp6.edu.gdansk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c81112f0-f7bd-4ba9-add0-b97c8e0c1df6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług cateringowych dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Gdańsku w 2025 r.(2)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c81112f0-f7bd-4ba9-add0-b97c8e0c1df6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00138597

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00588469/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usług cateringowych dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Gdańsku w 2025 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00627678

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSP/4/2024/PSz

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na przygotowaniu i dostarczeniu w 2025 r. - na potrzeby Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 6 w Gdańsku – wyżywienia, składającego się z dwóch dań obiadowych (zupa, drugie danie).
2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części, co nie ma negatywnego wpływu na konkurencję. Brak podziału na części podyktowany jest względami ekonomicznymi. Niniejsze zamówienie dotyczy zakresu o zasięgu tylko jednej Szkoły, który sprawia, iż wykonanie go w ramach jednej części i przez jednego wykonawcę będzie stanowić najbardziej efektywny z punktu widzenia technicznego i formalnego sposób realizacji.
3. Zamawiający określa następujące, szczegółowe wymagania w zakresie żywienia i świadczenia usługi:
a) dziennie w godzinach od 10.30 do 10.45 należy dostarczyć wyżywienie dla ok. 330 uczniów (od stycznia do czerwca) oraz ok. 400 (od września do grudnia),
b) w roku 2025 (pomiędzy dniem zawarcia umowy, a grudniem) należy dostarczyć szacunkowo około 60600 posiłków dla ok 330-400 dzieci (169 dni żywieniowe; na każdy osobodzień żywieniowy składać się będą dwa dania obiadowe (zupa i drugie danie),
c) w przypadku gdy łączna liczba zamawianych posiłków będzie mniejsza niż szacowana przez Zamawiającego w ramach 169 dni żywienia dań obiadowych – zupa i drugie danie wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe z tego tytułu – z zastrzeżeniem ilości gwarantowanych określonych w SWZ. Zastrzega się możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości dostarczanych posiłków danego dnia według zamówień. Ewentualne zmiany ilości zamawianych obiadów,
Zastrzega się możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości dostarczanych posiłków o 40% danego dnia według zamówień. Ewentualne zmiany ilości zamawianych obiadów, Zamawiający zgłaszać będzie Wykonawcy najpóźniej do godziny 8:00 w dniu dostawy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1a do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 650844,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 827190,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 818100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gastrohouse Catering Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 521207485

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 818100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-03-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi