Opracowanie dokumentacji technicznej na potrzeby utworzenia dwóch Regionalnych Centrów Symulacji Endoskopowej - przy Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz przy Gdańskim Uniwersytecie Medycznym
CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00134064
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-25 16:19
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1180183740
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi związane z budownictwemPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
Wykonawcy
2 przyznane
INDUSTRIA PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
295 200 PLNINDUSTRIA PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
295 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.