Budowa ciągu pieszo - rowerowego w gminie Stare Pole etap III, od km 0+000 do km 0+455 Krzyżanowo - Złotowo.
Gmina Stare Pole
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00134302
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00134302/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-26 08:44
- Lokalizacja
- Stare Pole, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-597a62a1-b5ba-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 5792058318
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00134302 z dnia 2022-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ciągu pieszo - rowerowego w gminie Stare Pole etap III, od km 0+000 do km 0+455 Krzyżanowo - Złotowo.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Pole
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747945
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marynarki Wojennej 6
1.5.2.) Miejscowość: Stare Pole
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-220
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@starepole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starepole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://starepole.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ciągu pieszo - rowerowego w gminie Stare Pole etap III, od km 0+000 do km 0+455 Krzyżanowo - Złotowo.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-597a62a1-b5ba-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00134302
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00038468/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa ciągu pieszo - rowerowego w gminie Stare Pole etap III, od km 0+000 do km 0+455,00 Krzyżanowo - Złotowo.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00112796/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIF.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa ciągu pieszo-rowerowego na terenie Gminy Stare Pole, wzdłuż drogi powiatowej nr 2936G, obręb Krzyżanowo i Złotowo, o szerokości 2,5 m i łącznej długości ok. 455 m, w związku z czym należy się odnieść tylko do części zakresu wskazanego w dokumentacji projektowej dotyczącego odcinka na kilometrażu od 0+000 do 0+455.
Roboty należy wykonać zgodnie z projektem budowlano – wykonawczym, szczegółową specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót oraz opisem przedmiotu zamówienia.
Załączony przedmiar robót stanowi materiał pomocniczy do sporządzenia oferty na wykonanie kompletności zamówienia.
Zamawiający zastrzega, że wszelkie normy i certyfikaty dotyczące zastosowanych materiałów muszą być aktualne i zgodne z obowiązującym prawem budowlanym.
Jeżeli jakaś norma jest wycofana to należy wziąć pod uwagę aktualnie obowiązującą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zakresie niniejszego postępowania, w wyznaczonym terminie nie została złożona żadna oferta.| 2022-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |