Budowa kompleksu sportowo - rekreacyjnego w Ocyplu
Gmina Lubichowo - Urząd Gminy Lubichowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00134239
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00134239/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-26 08:19
- Lokalizacja
- Lubichowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-974b1499-931c-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 5922083681
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00134239 z dnia 2022-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kompleksu sportowo - rekreacyjnego w Ocyplu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubichowo - Urząd Gminy Lubichowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675712
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zblewska 8
1.5.2.) Miejscowość: Lubichowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-240
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 585885226
1.5.8.) Numer faksu: 585885340
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@lubichowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubichowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lubichowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kompleksu sportowo - rekreacyjnego w Ocyplu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-974b1499-931c-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00134239
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005215/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa kompleksu sportowo - rekreacyjnego w Ocyplu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00063770/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPP.271.2.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie kompleksu sportowo – rekreacyjnego w Ocyplu, która obejmuje:
1) budowę boiska piłkarskiego i nawierzchni ze sztucznej trawy, 2) budowę boiska wielofunkcyjnego i nawierzchni z poliuretanu, 3) wykonanie piłkochwytów i oświetlenia boiska, 4) budowę siłowni plenerowej i zestawu workout, 5) budowę sprawnościowego placu zabaw, 6) zagospodarowanie terenu. 2 Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera: 1) Projekt budowlany, 2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, 3) Pozwolenie na budowę, 4) Przedmiar robót. UWAGA:
Przedmiar robót pełni rolę wyłącznie pomocniczą przy obliczeniu ceny ofertowej przez Wykonawcę. W przypadku, gdy jakieś prace nie zostały ujęte w przedmiarze, a są niezbędne do prawidłowego wykonania zamówienia Wykonawca winien je wycenić i uwzględnić w cenie ofertowej. 3 Przedmiot zamówienia obejmuje również: 1) realizację warunków określonych w opiniach, uzgodnieniach, decyzjach, pozwoleniach, 2) roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych – wytyczenie przez uprawnionego geodetę,
3) obsługę geodezyjną inwestycji z opracowaniem inwentaryzacji powykonawczej, 4) wykonanie kosztorysu powykonawczego, po wykonaniu realizacji robót budowlanych. 4 Roboty winny zostać wykonane i ukończone zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi w Rzeczpospolitej Polskiej przepisami prawa powszechnie obowiązującego i wymaganiami Zamawiającego, a kierowanie i nadzorowanie robót mogą wykonywać osoby, które posiadają wymagane prawem uprawnienia i są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. 5 Inwestycja, której realizacja (roboty budowlane) jest przedmiotem zamówienia, stanowi całość. Obiekt budowlany (kompleks sportowo – rekreacyjny) w tym zamierzeniu musi spełniać funkcję techniczno-użytkową zgodnie z przeznaczeniem. W związku z tym wskazane jest, aby roboty wykonywał jeden Wykonawca ze względu na ściśle ze sobą powiązane elementy obejmujące budowę kompleksu sportowo - rekreacyjnego oraz ze względu na zachowanie rygorów technologicznych i wymaganą gwarancję jakości na wykonane roboty. Ewentualny podział spowodowałby niewspółmierną ilość czynności koordynacyjnych i odbiorowych, a ewentualne problemy u jednego z wykonawców bezpośrednio mogłyby wpływać na możliwości realizacji robót pozostałych wykonawców, co zagrażałoby prawidłowej realizacji zadania i powodowałoby późniejsze nieuzasadnione, dodatkowe działania w okresie gwarancji udzielonej przez Wykonawców robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na mocy art. 255 pkt 3 ustawy Pzp. W przedmiotowym postępowaniu złożono dwie oferty. Wykonawca, którego oferta została wybrana odmówił podpisania umowy i Zamawiający nie może zwiększyć środków przeznaczonych na sfinansowanie zamówienia do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3382500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4420211,53 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |