Remont 6 (sześciu) łazienek w pokojach części hotelowej Domu Pracy Twórczej Akademii Morskiej w Szczecinie, Świnoujście ul. Komandorska 5, wraz z robotami towarzyszącymi

Politechnika Morska w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00134658
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00134658/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-26 10:15
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8a10c5e6-9eca-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
8510006388
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

ZYGMUNT KOPYCIŃSKIŚwinoujście, PL · lot 0
315 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00134658 z dnia 2022-04-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont 6 (sześciu) łazienek w pokojach części hotelowej Domu Pracy Twórczej Akademii Morskiej w Szczecinie, Świnoujście ul. Komandorska 5, wraz z robotami towarzyszącymi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Morska w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145129

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wały Chrobrego 1-2

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-500

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: at@am.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.am.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/am_szczecin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Publiczna uczelnia wyższa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont 6 (sześciu) łazienek w pokojach części hotelowej Domu Pracy Twórczej Akademii Morskiej w Szczecinie, Świnoujście ul. Komandorska 5, wraz z robotami towarzyszącymi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a10c5e6-9eca-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00134658

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00078722/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AT/262-3/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 205211,32 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest remont 6 (sześciu) łazienek w pokojach części hotelowej Domu Pracy Twórczej Akademii Morskiej w Szczecinie, Świnoujście ul. Komandorska 5, wraz z robotami towarzyszącymi, w tym :
1.1) remont 6 łazienek
1.1.1) roboty budowlane łazienki – roboty rozbiórkowe, demontażowe, wykonanie tynków, zabudów, wymiana stolarki drzwiowej na nową, licowanie ścian płytkami, wykonanie nowej posadzki betonowej z ułożeniem płytek podłogowych, roboty malarskie;
1.1.2) roboty sanitarne – roboty w zakresie remontu instalacji wodnej, kanalizacyjnej, cyrkulacji, co, wentylacyjnej i wyposażenie sanitariatów w biały osprzęt,
1.1.3) roboty elektryczne – prace polegające na remoncie instalacji elektrycznej i oświetleniowej, wykonanie badań i pomiarów itd.
1.2) wymiana brodzików i elementów wyposażenia 2 łazienek
1.3) Remont podjazdu dla rowerów – roboty rozbiórkowe i ziemne, roboty murowe, betoniarskie, posadzkarskie, tynkarskie, odwodnieniowe, montaż stolarki drzwiowej, malowanie części elewacji i ścian wewnętrznych, oświetlenie nad najazdem.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
2.1) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (zał. nr 6.1 - 6.3 do SWZ)
a) Załącznik nr 6.1 do SWZ Specyfikacja techniczna robót budowlanych,
b) Załącznik nr 6.2 do SWZ Specyfikacja techniczna robót sanitarnych,
c) Załącznik nr 6.3 do SWZ Specyfikacja techniczna robót elektrycznych,

2.2) Przedmiary Robót pomocniczo (zał. nr 7.1, 7.2 do SWZ),
a) Załącznik nr 7.1 do SWZ – Przedmiar robót budowlanych i sanitarnych,
b) Załącznik nr 7.2 do SWZ – Przedmiar robót elektrycznych,
2.3) Dokumentacja Rysunkowa (zał. nr 8 do SWZ).
2.4) Projektowane postanowienia umowy określone we wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 315200 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 323787,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 315200 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KOMPLEX Zygmunt Kopyciński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8551059602

7.3.3) Ulica: Wielkopolska 41

7.3.4) Miejscowość: Świnoujście

7.3.5) Kod pocztowy: 72-600

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 315200 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 210 dni

2022-04-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane