Dostawa materiałów elektrycznych dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Świętoszowie.
43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00134379
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-26 09:06
- Lokalizacja
- Świętoszów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6121843775
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
Wykonawcy
4 przyznane
KRZYSZTOF BARTNICKIChwaszczyno, PL
92 500,87 PLNKRZYSZTOF BARTNICKIChwaszczyno, PL
52 561,59 PLNKRZYSZTOF BARTNICKIChwaszczyno, PL
61 991,39 PLNKACZMAREK ELECTRIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWolsztyn, PL
92 500,87 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.