Wymiana stolarki okiennej, renowacja jej zabytkowych elementów dekoracyjnych i metalowych okiennic w budynku Stałego Przedstawicielstwa RP przy OECD w Paryżu
Stałe Przedstawicielstwo RP przy OECD w Paryżu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00133973
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00133973/02
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-25 15:28
- Lokalizacja
- Paris, FR
- Kraj zamawiającego
- FR
- ID przetargu
- ocds-148610-73f455bd-c490-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 0000000000
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00133973 z dnia 2022-04-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki okiennej, renowacja jej zabytkowych elementów dekoracyjnych i metalowych okiennic w budynku Stałego Przedstawicielstwa RP przy OECD w Paryżu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Stałe Przedstawicielstwo RP przy OECD w Paryżu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 0000000000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 136 rue de Longchamp
1.5.2.) Miejscowość: Paris
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-116
1.5.5.) Kraj: Francja
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: FR101 - Paris
1.5.7.) Numer telefonu: + 33 156285760
1.5.8.) Numer faksu: +33 156289466
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: paryz.oecd.sekretariat@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/oecd/stale-przedstawicielstwo
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
placówka dyplomatyczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
misja dyplomatyczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana stolarki okiennej, renowacja jej zabytkowych elementów dekoracyjnych i metalowych okiennic w budynku Stałego Przedstawicielstwa RP przy OECD w Paryżu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73f455bd-c490-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00133973
2.6.) Wersja ogłoszenia: 02
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019846/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wymiana stolarki okiennej, renowacja okiennic, płyty balkonowej, balustrad i drzwi zewnętrznych w budynku Stałego Przedstawicielstwa RP przy OECD w Paryżu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej (Dz.U. 2021 poz. 464) - art. 305 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019, z późn. zm.) a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 5 382 000 euro dla robót budowlanych.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP.OECD.PARY.ZP.74.741.1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 90984,29 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana stolarki okiennej, renowacja okiennic, płyty balkonowej, balustrad i drzwi zewnętrznych w budynku Stałego Przedstawicielstwa RP przy OWGiR w Paryżu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 EUR
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 EUR
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0,0 EUR
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Une Fenêtre à Paris
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: SIREN: 831017561, SIRET: 831017561
7.3.3) Ulica: 106, rue Gabriel Péri
7.3.4) Miejscowość: Colombes
7.3.5) Kod pocztowy: 92700
7.3.7.) Kraj: Francja
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 82353,71 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2022-09-05 do 2022-11-15| 2022-04-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |