Zakup i dostawa pospółki do remontu gruntowych dróg gminnych i lokalnych na terenie Gminy Bargłów Kościelny w ciągu 2022 roku
Gmina Bargłów Kościelny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00134757
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00134757/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-04-26 10:42
- Lokalizacja
- Bargłów Kościelny, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6cc92dbc-a5da-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 8461597922
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00134757 z dnia 2022-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa pospółki do remontu gruntowych dróg gminnych i lokalnych na terenie Gminy Bargłów Kościelny w ciągu 2022 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bargłów Kościelny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000534049
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Augustowska, 47
1.5.2.) Miejscowość: Bargłów Kościelny
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-320
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 87/ 642-40-11
1.5.8.) Numer faksu: 87/ 642-45-62
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@barglow.dt.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ug.barglow.wrotapodlasia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ oraz http://bip.ug.barglow.wrotapodlasia.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa pospółki do remontu gruntowych dróg gminnych i lokalnych na terenie Gminy Bargłów Kościelny w ciągu 2022 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6cc92dbc-a5da-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00134757
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00006010/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup i dostawa pospółki do remontu gruntowych dróg gminnych i lokalnych na terenie Gminy Bargłów Kościelny w ciągu 2022 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00089670/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZ.271.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 366300,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pospółki do remontu gruntowych dróg
gminnych i lokalnych na terenie Gminy Bargłów Kościelny w ciągu 2022 roku. Łączna
przewidywana ilość objęta zamówieniem: do 9.000 m3. Dostawy realizowane będą sukcesywnie
transportem Wykonawcy w terminach i ilościach odpowiadających bieżącym potrzebom
Zamawiającego i na miejsce przez niego wskazane na terenie Gminy Bargłów Kościelny.
2. Zamawiający wymaga, aby dostarczany materiał pochodził z kruszywa naturalnego z
domieszką kruszywa łamanego (30%) o uziarnieniu ciągłym 0-31,5 mm. Kruszywo powinno być
jednorodne bez zanieczyszczeń obcych i bez domieszek gliny. Zamawiający wymaga, aby
dostarczana pospółka posiadała odpowiednie właściwości do wykonywania nasypów drogowych
(była spoista i łatwo zagęszczała się), miała właściwości do samozagęszczania się w trakcie
normalnego użytkowania drogi.
3. Na każde żądanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć Zamawiającemu
deklarację zgodności oraz badanie typu materiału.
4. Pospółka musi pochodzić ze żwirowni posiadającej koncesję na wydobywanie kruszywa.
5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z wymogami przepisów o
ruchu drogowym. W przypadku uszkodzenia przez Wykonawcę dróg którymi będzie transportowana pospółka, Wykonawca zobowiązany jest do ich natychmiastowej naprawy.
6. Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość dostarczanego kruszywa.
7. Transport kruszywa powinien odbywać się samochodami samowyładowczymi, w sposób
przeciwdziałający zanieczyszczeniu dróg, po których będzie przewożony.
8. Ustalenie ilości dowiezionego kruszywa dokonywane będzie w miejscu dostawy i polegać
będzie na obmiarze kruszywa w skrzyni ładunkowej pojazdu lub po jego rozładunku.
9. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup pospółki, jej załadunek, transport i rozładunek na
odcinku drogi wskazanym przez Zamawiającego na terenie Gminy Bargłów Kościelny.
10. Zamawiający zastrzega możliwość zmniejszenia ilości zamawianego kruszywa, co
uzależnione jest bieżącym zapotrzebowaniem. Z tytułu zmniejszenia ilości zamawianej pospółki
Zamawiający nie będzie ponosił żadnej odpowiedzialności. Rozliczenie z Wykonawcą nastąpi na
podstawie ceny jednostkowej wskazanej w ofercie i faktycznej ilości zamówionego i
dostarczonego materiału.
11. Wykonawca zobowiązany będzie do rozpoczęcia dostaw pospółki na wezwanie
Zamawiającego złożone w formie telefonicznej, za pośrednictwem faksu bądź w formie
elektronicznej przez osobę upoważnioną ze strony Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 14212210-5 - Mieszanka piasku i żwiru
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
14212120-7 - Żwir
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 542430,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 783866,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 542430,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Andrzej Korenkiewicz "Żwirek"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 844-112-03-41
7.3.3) Ulica: Energetyczna
7.3.4) Miejscowość: Suwałki
7.3.5) Kod pocztowy: 16-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 542430 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-31| 2022-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |