Świadczenie usług mających na celu uzyskanie ochrony opracowywanych na Uniwersytecie Rzeszowskim wynalazków
Uniwersytet Rzeszowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00135436
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-26 13:17
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8133238822
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi prawnicze
Wykonawcy
7 przyznanych
JOANNA DARGIEWICZWarszawa, PL
5401,55 PLNJOANNA DARGIEWICZWarszawa, PL
3808,7 PLNJOANNA DARGIEWICZWarszawa, PL
3808,7 PLNJOANNA DARGIEWICZWarszawa, PL
5401,55 PLNJOANNA DARGIEWICZWarszawa, PL
3808,7 PLNJOANNA DARGIEWICZWarszawa, PL
3808,7 PLNJOANNA DARGIEWICZWarszawa, PL
5401,55 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.