Termomodernizacja budynku Domu Ludowego w Bukowsku i Nowotańcu w ramach projektu pt: „Poprawa stanu infrastruktury kultury na terenie Gminy Bukowsko- etap II’’
Gmina Bukowsko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00134763
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00134763/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-26 10:44
- Lokalizacja
- Bukowsko, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-71ea3ee5-b584-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 6871785579
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00134763 z dnia 2022-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Domu Ludowego w Bukowsku i Nowotańcu w ramach projektu pt: „Poprawa stanu infrastruktury kultury na terenie Gminy Bukowsko- etap II’’
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bukowsko
1.3.) Oddział zamawiającego: Bukowsko 290
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440732
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bukowsko 290
1.5.2.) Miejscowość: Bukowsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-505
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134674015
1.5.8.) Numer faksu: 134674466
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bukowsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bukowsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bukowsko.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Domu Ludowego w Bukowsku i Nowotańcu w ramach projektu pt: „Poprawa stanu infrastruktury kultury na terenie Gminy Bukowsko- etap II’’2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71ea3ee5-b584-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00134763
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039113/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Poprawa infrastruktury kultury w gminie Bukowsko - Dom Ludowy Bukowsko i Nowotaniec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00111819/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IK.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 569751,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania: Termomodernizacja budynku Domu Ludowego w Bukowsku i Nowotańcu w ramach projektu pt: „Poprawa stanu infrastruktury kultury na terenie Gminy Bukowsko- etap II’’
Zakres robót obejmuje wykonanie fasady ciepłochronnej budynków użyteczności publicznej. W okresie realizacji zadania nie przewiduje się przerwy w użytkowaniu budynków. Kolory tynków pastelowe. Kolorystyka do wglądu w Urzędzie Gminy Bukowsko w godzinach pracy urzędu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zaoferowane ceny przewyższają kwotę jaka zamawiający zamierza przeznaczyć na realizacje niniejszego zadania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 492711,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 597536,07 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |