Dostawa i montaż bandy dmuchanej w ramach zadania pn. Przebudowa stadionu

Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00138726
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00138726/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-10 12:50
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a3d94e30-65d4-4bb8-a8eb-1909ab4da021
Identyfikator
8731011086
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM MARUSZEWSKIŚwiętochłowice, PL · lot 0
306 270 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00138726 z dnia 2025-03-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż bandy dmuchanej w ramach zadania pn. Przebudowa stadionu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661323

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.kalita@umt.tarnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umtarnow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1048445

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż bandy dmuchanej w ramach zadania pn. Przebudowa stadionu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3d94e30-65d4-4bb8-a8eb-1909ab4da021

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00138726

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036099/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.19 Dostawa i montaż bandy dmuchanej w ramach zadania pn. Przebudowa stadionu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00042788

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRI.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 266335,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowego kompletu bandy pneumatycznej na tor żużlowy o łącznej długości toru 389 mb na terenie Stadionu Miejskiego przy ul. Zbylitowskiej 3 w Tarnowie, obejmującym działkę nr 26/3 obręb 0192 Tarnów.
Banda pneumatyczna musi być dostosowana do modernizowanego toru żużlowego, którego wymiary i geometria wskazana jest na rysunku – „Geometria toru”, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Szczegółowe parametry bandy pneumatycznej:
1) banda pneumatyczna musi posiadać homologację FIM (Międzynarodową Federację Motocyklową) typu A+;
2) wymagany termin ważności homologacji FIM dla bandy pneumatycznej to okres minimum 5 lat, licząc od daty odbioru przedmiotu zamówienia (umowy);
3) banda pneumatyczna musi spełniać warunki i wytyczne (w przedmiotowym zakresie) Polskiego Związku Motorowego oraz zapisy warunków i wytycznych „Regulaminu Torów dla Zawodów Motocyklowych na Żużlu” wydanego przez Polski Związek Motorowy;
4) wymiary bandy pneumatycznej muszą być dostosowane do wymiarów i geometrii toru żużlowego w oparciu o indywidualny projekt (rysunek toru jako załącznik nr 2 do SWZ);
5) banda pneumatyczna musi umożliwiać mocowanie banerów reklamowych na rzepy – dotyczy każdego dostarczanego segmentu;
6) zakładka łącząca elementy (segmenty) bandy pneumatycznej musi mieć szerokość co najmniej 20 cm i posiadać co najmniej 20 centymetrowy rzep na całej wysokości elementu (segmentu);
7) banda pneumatyczna musi umożliwiać mocowanie banerów reklamowych (o wysokości co najmniej 0,95 cm) na rzepy – dotyczy każdego dostarczanego segmentu;
8) elementy (segmenty) bandy należy mocować do podłoża zgodnie z instrukcją producencką w sposób spełniający wymagania licencyjne;
9) banda musi być wyprodukowana z materiału PVC ognioodpornego;
10) KickBoard bandy pneumatycznej na tor żużlowy musi mieć co najmniej 40 cm wysokości i być wyprodukowany z gumowego materiału;
11) zestawienie wyposażenia towarzyszącego i rezerwowego niezbędnego do prawidłowej eksploatacji bandy pneumatycznej:
a) wykonanie band pneumatycznych dla zapewnienia bezpieczeństwa zawodników podczas treningów i zawodów żużlowych,
b) banda pneumatyczna winna składać się minimum z:
- paneli systemu bezpieczeństwa – ilość dostosowana odpowiednio do długości toru,
- 2 bram wjazdowych,
- 6 elementów wejścia/wyjścia,
- systemu montażowego,
- 5 dmuchaw,
- 4 rękawów do dmuchaw;
12) wyposażenie towarzyszące i rezerwowe musi być kompatybilne i posiadać parametry umożliwiające uzyskanie prawidłowej eksploatacji bandy pneumatycznej A+.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298590,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 306270,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 306270,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FPHU ADMAR Adam Maruszewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6271012001

7.3.4) Miejscowość: Świętochłowice

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 306270,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-03-31
2025-03-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy