Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny -2025.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 312 IM. EWY SZELBURG-ZAREMBINY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00138750
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00138750/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-10 12:57
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ba356dde-0655-441a-a2fa-ed92c5558952
Identyfikator
1131948562
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00138750 z dnia 2025-03-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny -2025.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 312 IM. EWY SZELBURG-ZAREMBINY

1.3.) Oddział zamawiającego: dział zamówień publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001009925

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Umińskiego 12

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-984

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp312@eduwarszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp312waw.edupage.org/contact/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ba356dde-0655-441a-a2fa-ed92c5558952

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny -2025.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba356dde-0655-441a-a2fa-ed92c5558952

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00138750

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00061301

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GD.026.02.2024.EA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 92524,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych artykułów żywnościowych tj. dostawy ryb, do Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg Zarembiny w Warszawie. Zamówienie będzie realizowane po cenach jednostkowych wskazanych w ofercie Wykonawcy, wg zamówień składanych sukcesywnie przez Zamawiającego.
2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający udziela zamówienia w częściach a każda z nich stanowi odrębne postępowanie przetargowe.
3. Przyjęcie dostaw sukcesywnych realizowane będzie w poniżej wymienionych dniach (dni i godziny do uzgodnienia z Zamawiającym na etapie realizacji umowy):
- Sukcesywna dostawa ryb – poniedziałki i środy do godz. 08:00
4. Szczegółowy opis, zakres zamówienia znajduje się w tabeli w Formularzu asortymentowo-cenowym załącznik nr 1a do SWZ.
5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
2025-03-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy