Modernizacja infrastruktury drogowej poprzez przebudowę i rozbudowę drogi powiatowej Nr 2019B na terenie wsi Stary Skarżyn i Nowy Skarżyn

POWIAT ZAMBROWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00135375
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00135375/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-26 13:05
Lokalizacja
Zambrów, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8b4231c3-a451-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
7231628630
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO - MOSTOWYCH "TRAKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWysokie Mazowieckie, PL · lot 0
6 118 856,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00135375 z dnia 2022-04-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej poprzez przebudowę i rozbudowę drogi powiatowej Nr 2019B na terenie wsi Stary Skarżyn i Nowy Skarżyn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ZAMBROWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670255

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Fabryczna 3

1.5.2.) Miejscowość: Zambrów

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-300

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 0862712418

1.5.8.) Numer faksu: 0862712092

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@powiatzambrowski.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatzambrowski.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sp_zambrow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury drogowej poprzez przebudowę i rozbudowę drogi powiatowej Nr 2019B na terenie wsi Stary Skarżyn i Nowy Skarżyn

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b4231c3-a451-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00135375

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003043/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa z rozbudową drogi powiatowej Nr 2019B w lokalizacji km 0+000 – 2+290,38 na terenie wsi Stary Skarżyn i Nowy Skarżyn

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00086636/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 5216438,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja infrastruktury drogowej poprzez przebudowę i rozbudowę drogi powiatowej Nr 2019B na terenie wsi Stary Skarżyn i Nowy Skarżyn”.
Planowane do wykonania są roboty określone zostały w dokumentacji projektowej oraz w przedmiarach robót – Załącznik nr 7.
Przedmiot zamówienia obejmuje także wykonanie wszystkich robót towarzyszących niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej przebudowywanej drogi oraz przygotowanie tymczasowych organizacji ruchu na czas budowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6118956,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8971927,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6118956,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych "TRAKT" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 450187323

7.3.3) Ulica: 1 Maja 8

7.3.4) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie

7.3.5) Kod pocztowy: 18-200

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

branża sanitarna (sieć wodociągowa) - PPUH "KORTEL" St. Korzyński, aleja 1000-lecia PP 31/2, 15-111 Białystok
branża teletechniczna sieć teletechniczna i kanał technologiczny - SMOL-TERM Marcin Smoliński, 18-400 Łomża, ul. Górzysta 10

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6118856,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące

2022-04-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane