„Remont lokali komunalnych na terenie gminy Konstancin-Jeziorna”
Gmina Konstancin-Jeziorna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00137579
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00137579/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-27 13:55
- Lokalizacja
- Konstancin-Jeziorna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90d04ab7-b4b6-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 1231217438
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00137579 z dnia 2022-04-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont lokali komunalnych na terenie gminy Konstancin-Jeziorna”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Konstancin-Jeziorna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271045
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piaseczyńska 77
1.5.2.) Miejscowość: Konstancin-Jeziorna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-520
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@konstancinjeziorna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://konstancinjeziorna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://konstancinjeziorna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont lokali komunalnych na terenie gminy Konstancin-Jeziorna”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90d04ab7-b4b6-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00137579
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005846/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Remonty lokali komunalnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00110541/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie lokali mieszkalnych, obejmujące m.in.: remont posadzek, instalacji wod-kan, instalacji elektrycznej i wentylacyjnej, naprawę i malowanie ścian, sufitów oraz stolarki wewnętrznej i zewnętrznej, wymianę drzwi i okien, montaż urządzeń sanitarnych i wyposażenia kuchennego.Lokalizacja inwestycji – lokale komunalne na terenie gminy Konstancin-Jeziorna:
Część 1 - lokal nr 28 w budynku przy ul. Koziej 1C
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 30773,46 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie lokali mieszkalnych, obejmujące m.in.: remont posadzek, instalacji wod-kan, instalacji elektrycznej i wentylacyjnej, naprawę i malowanie ścian, sufitów oraz stolarki wewnętrznej i zewnętrznej, wymianę drzwi i okien, montaż urządzeń sanitarnych i wyposażenia kuchennego.Lokalizacja inwestycji – lokale komunalne na terenie gminy Konstancin-Jeziorna:
Część 2 - lokal nr 14 w budynku przy ul. Brzozowej 2D.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.5.) Wartość części: 37812,60 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Gmina Konstancin-Jeziorna informuje, że unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia pn.: „Remont lokali komunalnych – etap I”
na podstawie art. 255 pkt 2) w zw. z art. 266 ustawy Pzp, z uwagi na fakt, że złożona oferta w przedmiotowym postępowaniu, przez Wykonawcę Przedsiębiorstwo Budowlane ASPO Piotr Pomorski podlegała odrzuceniu.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Gmina Konstancin-Jeziorna informuje, że unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia pn.: „Remont lokali komunalnych – etap I”
na podstawie art. 255 pkt 2) w zw. z art. 266 ustawy Pzp, z uwagi na fakt, że złożona oferta w przedmiotowym postępowaniu, przez Wykonawcę Przedsiębiorstwo Budowlane ASPO Piotr Pomorski podlegała odrzuceniu.
| 2022-04-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |