Usługa praktycznego szkolenia lotniczego, na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) (...). Znak sprawy: IA1.283.32.2022.MW
Politechnika Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00136426
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-27 09:19
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6310200736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkół pilotażu
Wykonawcy
3 przyznane
Wojciech Turbak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Wojciech TurbakMalbork, PL
30 000 PLNJan Junczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „AirJuncz'' Jan Junczyk Usługi LotniczeBartąg, PL
30 000 PLNJAROSŁAW KOLENDAHrubieszów, PL
30 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.