Konserwacja w branży blacharsko-dekarskiej w bud.st.100% wł.m.st. W-wy znajdujących się na terenie ZGN w Dzielnicy Śródmieście ADK Nr 2, 5 i 6 (w podziale na 2 części przetargowe)

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00136515
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00136515/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-27 09:42
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-225b4f92-b70d-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
1070001293
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa i konserwacja dachów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00136515 z dnia 2022-04-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja w branży blacharsko-dekarskiej w bud.st.100% wł.m.st. W-wy znajdujących się na terenie ZGN w Dzielnicy Śródmieście ADK Nr 2, 5 i 6 (w podziale na 2 części przetargowe)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012547634

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szwoleżerów 5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-464

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgn.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgn.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platforma.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwacja w branży blacharsko-dekarskiej w bud.st.100% wł.m.st. W-wy znajdujących się na terenie ZGN w Dzielnicy Śródmieście ADK Nr 2, 5 i 6 (w podziale na 2 części przetargowe)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-225b4f92-b70d-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00136515

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033540/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Konserwacja w branży blacharsko-dekarskiej na terenie ZGN ADK-2, ADK-5 i ADk-6

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00115089/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ-050/R/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Konserwacja polega na utrzymaniu budynków powierzonych Wykonawcy do obsługi konserwacyjnej w ciągłej sprawności technicznej. Wykonawca zobowiązany jest do regularnego przeprowadzania przeglądów okresowych pokryć dachowych, rynien rur spustowych oraz obróbek blacharskich, bezzwłocznego określanie stanów zagrożenia i zabezpieczania obiektów i terenów będących w administrowaniu Administracji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

4.5.5.) Wartość części: 48351,40 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Konserwacja polega na utrzymaniu budynków powierzonych Wykonawcy do obsługi konserwacyjnej w ciągłej sprawności technicznej. Wykonawca zobowiązany jest do regularnego przeprowadzania przeglądów okresowych pokryć dachowych, rynien rur spustowych oraz obróbek blacharskich, bezzwłocznego określanie stanów zagrożenia i zabezpieczania obiektów i terenów będących w administrowaniu Administracji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

4.5.5.) Wartość części: 119579,94 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty

2022-04-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane