Naprawa wałów przeciwpowodziowych na terenie ZZ Gorzów Wlkp. - wykonanie zaleceń pokontrolnych
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00136679
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00136679/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-27 10:20
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a06c064d-b647-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00136679 z dnia 2022-04-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa wałów przeciwpowodziowych na terenie ZZ Gorzów Wlkp. - wykonanie zaleceń pokontrolnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poznan@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r11909,Naprawa-walow-przeciwpowodziowych-na-terenie-ZZ-Gorzow-Wlkp-wykonanie-zalecen-po.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa wałów przeciwpowodziowych na terenie ZZ Gorzów Wlkp. - wykonanie zaleceń pokontrolnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a06c064d-b647-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00136679
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00068742/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.88 Naprawa wałów przeciwpowodziowych na terenie ZZ Gorzów Wlkp. - wykonanie zaleceń pokontrolnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00114981/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PO.ROZ.2810.21.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1123658,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 – „Prawy wał przeciwpowodziowy Warty, odcinek Va” – w ramach tej części przewidziano do wykonania m.in.: formowanie oraz zagęszczenie nasypu,
podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem,
nawierzchnia z płyt betonowych JOMB 100 x 75 x 12,5cm,
rozkop wału,
plantowanie skarp nasypu,
uszczelnianie skarpy nasypu folią z PVC gr. 1,2mm,
umacnianie skarpy nasypu siatką stalową ocynkowaną gr. 3.5mm,
formowanie i zagęszczanie nasypów mechanicznie z gruntu niespoistego kat. I-II,
umacnianie skarpy nasypu; darniowanie na płask z humusem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 109235,12 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – „Lewy wał przeciwpowodziowy Warty, odcinki IVa, IVb, IVc” – w ramach tej części przewidziano do wykonania m.in. (podział na trzy zadania):• Wał przeciwpowodziowy rzeki Warty odcinek IVa - Wał Okrężny km 0+042-0+064:
rozbiórka istniejących schodów oraz umocnień skarpy,
przygotowanie skarpy pod wykonanie schodów skarpowych oraz umocnienia skarpy,
umocnienie skarpy materacami gabionowymi, płytami ażurowymi MEBA,
wykonanie palisady,
wykonanie schodów skarpowych,
uporządkowanie terenu,
• Wał przeciwpowodziowy rzeki Warty odcinek IVb - Wał poprzeczny km 3+538-4+213:
przygotowanie korony wału pod warstwę jezdną,
wykonanie warstwy jezdnej z tłucznia kamiennego oraz kruszyw łamanych,
uporządkowanie terenu,
• Wał przeciwpowodziowy rzeki Warty odcinek IVc - Wał kierunkowy 4+700-4+950:
przygotowanie korony wału oraz zjazdu pod warstwę jezdną,
wykonanie warstwy jezdnej z tłucznia kamiennego oraz kruszyw łamanych,
wykonanie zjazdu z płyt JOMB,
uporządkowanie terenu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 406866,67 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 – „Lewy wał przeciwpowodziowy rzeki Warty, odcinek III b” – w ramach tej części przewidziano do wykonania m.in. (podział na dwa zadania):• Odcinek Nr 1 – km 16+400 - 16+520 ; km 16+740 – 17+410:
roboty pomiarowe wraz z wykonaniem dokumentacji geodezyjnej powykonawczej,
roboty ziemne polegające na usunięciu warstwy ziemi urodzajnej,
ręczne i mechaniczne wykoszenie porostów i koryta,
zakup kruszywa z dowozem samochodami samowyładowczymi,
formowanie i zagęszczenie nasypów, profilowanie i zagęszczenie podłoża,
wykonanie nawierzchni z tłucznia na odcinku wału wraz z profilowaniem
i zagęszczeniem korony wału oraz poboczy,
• Odcinek Nr 3 – km 17+410 - 18+936:
roboty pomiarowe wraz z wykonaniem dokumentacji geodezyjnej powykonawczej,
roboty ziemne polegające na usunięciu warstwy ziemi urodzajnej,
ręczne wykoszenie porostów,
zakup kruszywa z dowozem samochodami samowyładowczymi,
formowanie i zagęszczenie nasypów, profilowanie i zagęszczenie podłoża,
wykonanie nawierzchni z tłucznia na odcinku wału wraz z profilowaniem
i zagęszczeniem korony wału oraz poboczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 607556,96 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-04-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |