„Modernizacja oraz budowa boisk sportowych przy jednostkach oświatowych Powiatu Limanowskiego”.
POWIAT LIMANOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00135123
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00135123/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-26 12:08
- Lokalizacja
- Limanowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d5fc3e2-858a-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 7372206836
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00135123 z dnia 2022-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja oraz budowa boisk sportowych przy jednostkach oświatowych Powiatu Limanowskiego”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT LIMANOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892854
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Marka 9
1.5.2.) Miejscowość: Limanowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-600
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 33 37 800
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.limanowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.limanowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja oraz budowa boisk sportowych przy jednostkach oświatowych Powiatu Limanowskiego”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d5fc3e2-858a-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00135123
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016375/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja oraz budowa boisk sportowych przy jednostkach oświatowych Powiatu Limanowskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00047432/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ.272.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2100587,62 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie częściowe nr 1 – „Budowa kompleksu boisk przy Zespole Szkół Techniczno - Informatycznych w Mszanie Dolnej wraz z ich oświetleniem”.1. Zakres zadania w szczególności obejmuje:
1) budowę boiska do siatkówki o wymiarach 9,0 x 18,0 m (nawierzchnia poliuretanowa) z opaską bezpieczeństwa wokół boiska o szerokości 2,0 m;
2) budowę boiska do koszykówki o wymiarach 15,0 x 28,0 m (nawierzchnia poliuretanowa) z opaską bezpieczeństwa wokół boiska o szerokości 2,0 m,
3) budowę boiska do piłki ręcznej/nożnej o wymiarach 20,0 x 40,0m (nawierzchnia z trawy syntetycznej) z opaską bezpieczeństwa o szerokości 2,0m,
4) budowę skoczni do skoku w dal o rozbiegu długości 30,0 m z nawierzchni poliuretanowej,
5) budowę rzutni do pchnięcia kulą,
6) montaż piłkochwytów,
7) wykonanie odwodnienia terenu,
8) budowę oświetlenia boisk,
9) montaż obiektów małej architektury (ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery).
2. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do wykonania wszelkich rozruchów, prób i sprawdzeń oraz do opracowania dokumentacji powykonawczej, a także wszelkich instrukcji, znaków i innych dokumentów wymaganych do prawidłowego funkcjonowania tego typu obiektów oraz dokumentów niezbędnych do zakończenia inwestycji.
3. Szczegółowy zakres i sposób wykonania robót określony został w dokumentacji postępowania, w tym w szczególności w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz w projektowanych postanowieniach umowy - stanowiących załącznik do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45262210-6 - Fundamentowanie
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
4.5.5.) Wartość części: 908278,83 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie częściowe nr 2 – „Modernizacja boiska wielofunkcyjnego wraz z oświetleniem przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Mszanie Dolnej”.1. Zakres zadania w szczególności obejmuje:
1) remont boiska w celu utworzenia:
a) boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 24,0 x 40,0 m (nawierzchnia poliuretanowa) z opaską bezpieczeństwa wokół boiska o szerokości 1,0 - 2,0 m,
b) skoczni do skoku w dal o rozbiegu długości 40,0 m z nawierzchni poliuretanowej,
c) rzutni do pchnięcia kulą,
d) bieżni okrężnej o długości 200 m,
2) montaż piłkochwytów,
3) wykonanie odwodnienia terenu,
4) budowę oświetlenia boisk,
5) montaż obiektów małej architektury (ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery).
2. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do wykonania wszelkich rozruchów, prób i sprawdzeń oraz do opracowania dokumentacji powykonawczej, a także wszelkich instrukcji, znaków i innych dokumentów wymaganych do prawidłowego funkcjonowania tego typu obiektów oraz dokumentów niezbędnych do zakończenia inwestycji.
3.Szczegółowy zakres i sposób wykonania robót określony został w dokumentacji postępowania, w tym w szczególności w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz w projektowanych postanowieniach umowy - stanowiących załącznik do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45262210-6 - Fundamentowanie
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
4.5.5.) Wartość części: 1192308,79 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 982362,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1217700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 982362,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F. H. U. Kośmider Stanisław Kośmider
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 490447141
7.3.3) Ulica: ul. Słoneczna 24b
7.3.4) Miejscowość: Rabka-Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 34-700
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
W zakresie budowy, przebudowy lub remontu boiska sportowego w tym również wykonanie nawierzchni poliuretanowych, Firma Handlowo Usługowa Rotoprofi Jolanta Łopata
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 982362,83 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1298777,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1474728,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1298777,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GREENSPORT Anna Straszewska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 241035894
7.3.3) Ulica: ul. Tartaczna 14
7.3.4) Miejscowość: Międzybrodzie Bialskie
7.3.5) Kod pocztowy: 34-312
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1298777,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |