Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej przy ul. Sikorskiego 40 w Węglińcu

Gmina Węgliniec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00137326
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00137326/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-27 12:55
Lokalizacja
Węgliniec, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a2239a4-ba3a-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
6151808660
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejKładzenie rynienRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00137326 z dnia 2022-04-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej przy ul. Sikorskiego 40 w Węglińcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Węgliniec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821411

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Węgliniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-940

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wegliniec@wegliniec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wegliniec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.wegliniec.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej przy ul. Sikorskiego 40 w Węglińcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a2239a4-ba3a-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00137326

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021264/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej przy ul.Sikorskiego 40 w Węglińcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00119254/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZI.271.16.2022.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku użyteczności publicznej przy ul. Sikorskiego 40 w Węglińcu, w tym:
1. Budynek główny:
1) izolacja pionowa przeciwwilgociowa;
2) termoizolacja ścian zewnętrznych;;
3) ocieplenie poddasza, stropu i dachu wełną mineralną;
4) wymiana okien – 30,09m2;
5) wymiana drzwi zewnętrznych – 10,36m2;
6) montaż pompy ciepła typu powietrze - woda i kotłownia szczytowa – kondensacyjny kocioł gazowy na gaz płynny LPG o mocy 70kW;
7) modernizacja instalacji c.o. ;
8) montaż instalacji fotowoltaicznej – moc 20kWp;
9) wymiana oświetlenia na energooszczędne;
10) roboty remontowe na zewnątrz budynku (pochylnia dla niepełnosprawnych, schody zewn.);
11) towarzyszące roboty budowlane niezbędne do realizacji inwestycji.
2. Pogotowie ratunkowe:
1) instalacja gazu wraz z montażem dwufunkcyjnego kotła kondensacyjnego o mocy 24kW z osprzętem;
2) wymiana instalacji c.o.;
3. Mieszkania 1, 2, 3, 4:
1) instalacja gazu wraz z montażem dwufunkcyjnego kotła kondensacyjnego o mocy 24 kW z osprzętem;
2) wymiana instalacji c.o.;
4. Zgodnie z tabelą elementów scalonych kosztorysu inwestorskiego podział na etapy realizacji zgodnie z zakresem przedmiotowym:
a) I etap prace instalacyjne, pompy ciepła, instalacje gazowe, sieci gazowe, kotłownia szczytowa, panele fotowoltaiczne, wymiana instalacji c.o. , budowa wewn. instalacji c.o. w lokalach i pogotowiu wraz z źródłami ciepła, roboty ogólnobudowlane związane z ww. zakresem robót. Poz. 1.9 , 1.10, 1.11, 2, 3, 4, 5, 6.
b) II etap termomodernizacja elewacje, część remontowo budowlana, i wymiana opraw świetlnych. Poz. 1.1-1.8 , 1.12 , 1.13

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45261320-3 - Kładzenie rynien

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 254 ust. 2 ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021r., poz. 1129 z późn. zm.) zawiadamiam, iż postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym z możliwością przeprowadzenia negocjacji na realizację zamówienia pn.: „Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej przy ul. Sikorskiego 40 w Węglińcu” zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 1) w/w ustawy.

UZASADNIENIE

Postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym z możliwością przeprowadzenia negocjacji na: „Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej przy ul. Sikorskiego 40 w Węglińcu”, zostało unieważnione, ponieważ nie złożono żadnej oferty .
2022-04-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane