Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej w Zwiniarzu

Gmina Grodziczno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00136607
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00136607/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-27 10:04
Lokalizacja
Grodziczno, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1155a7e5-b96e-11ec-97c7-b646b0ba23df
Identyfikator
8771420253
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00136607 z dnia 2022-04-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej w Zwiniarzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grodziczno

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Grodziczno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118900

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grodziczno 17a

1.5.2.) Miejscowość: Grodziczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 13-324

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 564729710

1.5.8.) Numer faksu: 564729725

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: benia@grodziczno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodziczno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_grodziczno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej w Zwiniarzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1155a7e5-b96e-11ec-97c7-b646b0ba23df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00136607

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025264/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej w Zwiniarzu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Oś priorytetowa 4 - „Efektywność Energetyczna” Działanie 4.3 – „Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków” Poddziałanie 4.3.1 – „Efektywność energetyczna w budynkach publicznych”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00117817/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IP.271.1.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 917378,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Inwestycja obejmuje swym zakresem poprawę efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej w Zwiniarzu.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację, między innymi: robót budowlanych związanych z poprawą warunków cieplnych budynku, robót sanitarnych oraz robót elektrycznych.
Projekt dotyczy kompleksowej poprawy efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej w Zwiniarzu. Zakres projektu: Roboty budowlane związane z poprawą warunków cieplnych budynku (m.in. dociepleniem ścian fundamentowych i cokołowych z odtworzeniem izolacji pionowej, z dociepleniem ścian zewn. metodą lekko-mokrą, dociepleniem. dachu, wymiana poszycia z eternitu na blachodachówkę. Modernizacją systemu c.o. wraz z wymianą starego kotła grzewczego węglowego na 1 piec na pellet o mocy 50kW, modernizacja c.w.u, wymianą inst. elektrycznej wraz z oświetleniem, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, pracami rozbiórkowymi i remontowymi (niezbędnymi do wykonania w ramach ww. prac termomodernizacyjnych – zgodnie z audytem i dok. technicznym). W ramach wydatków niekwalifikowalnych zostanie zakupiony schodołaz, wykonana zostanie inst. odgromowa i utylizacja eternitu.
Jest to budynek szkolny z przeznaczeniem na prowadzenie zajęć lekcyjnych wraz z niezbędnym zapleczem administracyjnym, sanitarno-socjalnym i technicznym. Budynek przeznaczony do czasowego przebywania ludzi. Budynek posiada sale lekcyjne, gabinet, kuchnię, pomieszczenia gospodarcze, magazyn kotłownie zaprojektowane na potrzeby budynku.
Budynek istniejący wykonany w technologii tradycyjnej jako budynek wolnostojący, piętrowy w części podpiwniczony. Bryła budynku składa się z dwóch części budowanych w rożnych okresach: część stara szkoły i nowa. Obiekt harmonijnie wpisuje się w otaczający krajobraz. Układ funkcjonalny obiektu jest przystosowany do funkcji jaką pełni – budynek szkoły. Kategoria obiektu budowlanego: IX – budynek szkolny.
3. Budynek zlokalizowany jest na działce nr 112/1 obręb Zwiniarz, Gmina Grodziczno.
4. Realizacja inwestycji będzie w dwóch etapach robót.
5. Przedmiotowy budynek jest niedocieplony, wymaga wymiany źródła grzewczego oraz instalacji c.w.u., wymaga wymiany oświetlenia na energooszczędne oraz wymaga wymiany poszycia z eternitu, wymiany stolarki okiennej i drzwiowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty
2022-04-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane