Modernizacja infrastruktury sportowej w miejscowościach Nowogrodziec i Zebrzydowa
Gmina Nowogrodziec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00137339
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00137339/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-27 12:59
- Lokalizacja
- Nowogrodziec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-71b410d3-ba32-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 6121636266
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00137339 z dnia 2022-04-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury sportowej w miejscowościach Nowogrodziec i Zebrzydowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowogrodziec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821581
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowogrodziec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-730
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.jaworska@nowogrodziec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowogrodziec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.nowogrodziec.pl/3029/postepowanie-o-udzielenie-zamowienia-publicznego-na-realizacje-zadania-pn-modernizacja-infrastruktury-sportowej-w-miejscowosciach-nowogrodziec-i-zebrzydowa-iii-postepowanie.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury sportowej w miejscowościach Nowogrodziec i Zebrzydowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71b410d3-ba32-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00137339
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021325/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja infrastruktury sportowej w miejscowościach Nowogrodziec i Zebrzydowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00118988/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4589576,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia określają:
1) projekty budowlane,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
3) przedmiary robót
4) projekt zagospodarowania terenu
5) opis wykonania remontu trybun i balustrad.
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury sportowej w miejscowościach Nowogrodziec i Zebrzydowa, w
zakres której wchodzą: modernizacja boiska piłkarskiego w Zebrzydowej wraz z budową systemu zraszania oraz budowa
budynku zaplecza sportowego na stadionie miejskim w Nowogrodźcu przy ul. Słowackiego 1A wraz z infrastrukturą
towarzyszącą.
Miejsce realizacji inwestycji:
1) boisko piłkarskie w Zebrzydowej: dz. nr 581, 582 – obręb 0012 Zebrzydowa;
2) zaplecze sportowe w Nowogrodźcu: dz. nr 557 – obręb 0001 Nowogrodziec-1.
6.3. W ramach przebudowy boiska piłkarskiego w Zebrzydowej wykonane zostaną następujące prace:
1) demontaż dwóch piłkochwytów boiska oraz montaż nowych,
2) demontaż dwóch wiat stadionowych wraz z betonowymi podestami oraz montaż nowych wiat,
3) usunięcie ewentualnych kolizji z instalacjami na terenie działki,
4) niwelacja terenu poprzez wykonanie skarp i osadzenie prefabrykowanych palisad betonowych,
5) przebudowa boiska piłkarskiego,
6) budowa systemu zraszania boiska,
7) wykonanie nawierzchni z kostki betonowej w okolicy wiat dla zawodników rezerwowych,
8) remont trybun wraz z remontem istniejących balustrad przy trybunie dla kibiców,
9) uporządkowanie terenu objętego inwestycją i wysianie trawy na boisku.
Budowa budynku zaplecza sportowego na stadionie miejskim w Nowogrodźcu przy ul. Słowackiego 1A wraz z infrastrukturą
towarzyszącą obejmowała będzie wybudowanie nowego obiektu dwukondygnacyjnego pokrytego stropodachem w miejscu
istniejącego budynku szatniowego. Budynek na planie prostokąta, o wymiarach zbliżonych do istniejącego. Wybudowana zostanie pochylnia dla osób niepełnosprawnych oraz schody zewnętrzne. Wykonana zostanie nowa wewnętrzna linia
zasilająca, nowe przyłącze wodociągowe i kanalizacyjne. Przy budynku odtworzone zostanie utwardzenie terenu oraz
dojścia na stadion. Na istniejącym utwardzeniu terenu wydzielone zostaną miejsca parkingowe dla samochodów
użytkowników przebywających okresowo, w tym również dla samochodów, z których korzystają osoby niepełnosprawne.
Wykonawca utworzy 2 korytarze komunikacyjne dla uczestników spotkań sportowych na stadionie miejskim w Nowogrodźcu: pierwszy korytarz od strony rzeki, drugi korytarz od strony drogi wojewódzkiej
(Zamawiający wskaże dokładną lokalizację).
W trakcie budowy zaplecza sportowego na stadionie miejskim będą odbywały się treningi oraz mecze. Wykonawca ustawi kontenery szatniowe wyodrębnione z budynku szatniowego na części dz. nr 557 – obręb 0001 Nowogrodziec-1 - Zamawiający wskaże miejsce.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych
45212210-1 - Roboty budowlane w zakresie jednofunkcyjnych ośrodków sportowych
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W terminie składania ofert w postępowaniu złożona została jedna oferta z ceną brutto 11 642 576,27zł. Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia ogłoszona przed otwarciem ofert to 6 400 000,00zł. Kwota oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę na sfinansowanie zamówienia o 5 242 576,27zł.
Uzasadnienie prawne:
art. 255 pkt3) ustawy - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11642576,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11642576,27 PLN
| 2022-04-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |