Remont ramp na drogowym przejściu granicznym Bobrowniki – Bierestowica.
Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00145181
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00145181/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-05-05 08:43
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0cbb3796-b72d-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 5421025750
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00145181 z dnia 2022-05-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ramp na drogowym przejściu granicznym Bobrowniki – Bierestowica.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514213
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 3
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-213
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 85 743 92 93
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jpietrzak@bialystok.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://puw.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://puw.bip.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ramp na drogowym przejściu granicznym Bobrowniki – Bierestowica.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0cbb3796-b72d-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00145181
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-05-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033489/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Prace remontowe na terenie przejść granicznych województwa podlaskiego – część IV (WI)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00117160/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OK-III.272.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1406582,07 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 170655,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont ramp na terenie drogowego przejścia granicznego Bobrowniki – Bierestowica . Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwie części:1) Część I: Remont nawierzchni ramp przy budynkach nr 3A, 3B, 3C, 3D na drogowym przejściu granicznym Bobrowniki – Bierestowica.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt techniczny, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiary, zwane dalej „dokumentacją” stanowiącą załącznik nr 5 do SWZ. Przedmiary stanowią materiał pomocniczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.5.) Wartość części: 57610,14 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont ramp na terenie drogowego przejścia granicznego Bobrowniki – Bierestowica . Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwie części:1) Część II: Remont nawierzchni ramp przy budynku nr 10 na drogowym przejściu granicznym Bobrowniki – Bierestowica.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt techniczny, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiary, zwane dalej „dokumentacją” stanowiącą załącznik nr 5 do SWZ. Przedmiary stanowią materiał pomocniczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.5.) Wartość części: 113045,78 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie w zakresie części I zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r., Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.), ponieważ cena najkorzystniejszej oferty (94 054,41 PLN) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w zakresie części I (70 860,47 PLN), a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie w zakresie części II zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ww. ustawy, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty (289 544,71 PLN) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w zakresie części II (139 046,31 PLN), a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
| 2022-05-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |