Likwidacja barier architektonicznych w SPZZOZ w Wyszkowie poprzez budowę trzyprzystankowego dźwigu do transportu osób w Pawilonie Szpitalnym Oddziałów Chorób Wewnętrznych i Kardiologicznego

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00137895
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00137895/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-27 14:57
Lokalizacja
Wyszków, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7aba1441-b020-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
7621747265
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWindyRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie wind

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00137895 z dnia 2022-04-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Likwidacja barier architektonicznych w SPZZOZ w Wyszkowie poprzez budowę trzyprzystankowego dźwigu do transportu osób w Pawilonie Szpitalnym Oddziałów Chorób Wewnętrznych i Kardiologicznego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308726

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Komisji Edukacji Narodowej 1

1.5.2.) Miejscowość: Wyszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29-743-76-11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@szpitalwyszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalwyszkow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.szpitalwyszkow.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Likwidacja barier architektonicznych w SPZZOZ w Wyszkowie poprzez budowę trzyprzystankowego dźwigu do transportu osób w Pawilonie Szpitalnym Oddziałów Chorób Wewnętrznych i Kardiologicznego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7aba1441-b020-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00137895

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00082318/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Likwidacja barier architektonicznych w SPZZOZ w Wyszkowie poprzez dobudowę trzyprzystankowego dźwigu do transportu osób w Pawilonie Szpitalnym Oddziału Chorób Wewnętrznych i Oddziału Kardiologicznego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00104832/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DEZ/Z/341/ZP-14/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest likwidacja barier architektonicznych w SPZZOZ w Wyszkowie poprzez budowę trzyprzystankowego dźwigu do transportu osób w Pawilonie Szpitalnym Oddziałów Chorób Wewnętrznych i Kardiologicznego.
2. Miejsce realizacji: SPZZOZ w Wyszkowie, ul. KEN 1,07-200 Wyszków .
3. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
roboty budowlane polegające na wykonaniu szybu windowego dla dźwigu szpitalnego. Wykonanie prac budowlanych i instalacyjnych, dostawa, montaż i uruchomienie nowego dźwigu elektrycznego, osobowego, trzyprzystnkowego o udźwigu 1600 kg. Wykonanie wzdłuż ściany bocznej szybu szchodów ewakuacyjnych z budynku. Opracownie instrukcji eksploatacji i konserwacji zamontowanego dźwigu. Opracowanie dokumentacji powykonawczej oraz uzyskanie wszystkich wymaganych pozwoleń i decyzji dopuszczających dźwig do użytkowania w tym pozwolenie na użytkowanie i protokół dopuszczenia urządzenia dźwigowego do eksploatacji z Urzędu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ i wzór umowy.
4. Zamawiający określa minimalny okres gwarancji na 36 miesięcy licząc od dnia podpisania Protokołu odbioru końcowego.
5. Termin płatności za realizację przedmiotu zamówienia:
1) 60 dni od daty doręczenia Zamawiającemu prawidłowo wystawionej faktury,
2) faktura może zostać najwcześniej wystawiona w dniu podpisaniu bez uwag Protokołu odbioru końcowego.
6. Wykonawca zapewni na okres obowiązywania umowy Polisy Ubezpieczeniowe obejmujące
odpowiedzialność cywilną, deliktową i kontraktową za szkody oraz następstwa nieszczęśliwych
wypadków spowodowane działaniem bądź zaniechaniem Wykonawcy na sumę ubezpieczenia nie
mniejszą niż 500 000,00 zł.- W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia przez dwóch lub więcej Wykonawców powyższy warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawcy wykażą łącznie jego spełnienie.
7. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dysponował osobami zdolnymi do wykonywania zamówienia posiadającymi odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia, w tym w szczególności osobami z uprawieniami budowlanymi do kierowania robotami.
8. Przedmiot zamówienia musi być zrealizowany zgodnie z polskim prawem, a w szczególności poniższymi aktami prawnymi:
1) Ustawą z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U z 2020 r. poz. 1333 ze zm.).
2) Obwieszczeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 sierpnia 2003r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z 2003 r. nr 169, poz. 1650).
3) Ustawą Prawo Zamówień Publicznych z dnia 11 września 2019 roku (t.j. Dz. U. 2021 r. poz. 1129).
4) Rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie wykazu robót budowlanych.
5) Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym ( Dz. U. z 2004 r. nr 130 poz. 1388).
6) Ustawą z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami
( t.j. Dz. U. 2020 r. poz. 1062 ze zm.).
7) Rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 3 czerwca 2016 r.. w sprawie wymagań dla dźwigów i elementów bezpieczeństwa do dźwigów (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 811 ze zm.).
8) Polskimi normami wprowadzającymi normy europejskie zharmonizowane z dyrektywą 95/16/WE dla dźwigów elektrycznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42416100-6 - Windy

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45313100-5 - Instalowanie wind

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-04-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane