"Przebudowa dróg gminnych w gm. Stary Lubotyń” realizowanego w trybie „zaprojektuj i wybuduj”
GMINA STARY LUBOTYŃ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00139695
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00139695/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-28 14:37
- Lokalizacja
- Stary Lubotyń, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c895927-b729-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 7591624568
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00139695 z dnia 2022-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa dróg gminnych w gm. Stary Lubotyń” realizowanego w trybie „zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STARY LUBOTYŃ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667907
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 42
1.5.2.) Miejscowość: Stary Lubotyń
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-303
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 644 64 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lubotyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.lubotyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Przebudowa dróg gminnych w gm. Stary Lubotyń” realizowanego w trybie „zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c895927-b729-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00139695
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016281/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa dróg gminnych w gm. Stary Lubotyń
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00116074/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INW.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4876670,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ I - 2 odcinki dróg tj.: a) Odcinek 1: droga gminna niepubliczna nr G82W w m. Koskowo, droga gminna niepubliczna nr G78W w m. Stary Turobin, droga gminna niepubliczna nr G260817W w m. Lubotyń-Morgi, b) Odcinek 6: droga gminna publiczna nr G260816W na odcinku Żyłowo-Podbiele, droga gminna publiczna nr G260813W na odcinku Podbiele-PodbielkoW zakres CZĘŚCI I zamówienia wchodzi wykonanie wszystkich niezbędnych prac do prawidłowego funkcjonowania poszczególnych odcinków dróg, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Należy wykonać wszystkie niezbędne opracowania projektowe wraz z koniecznymi opiniami i warunkami technicznymi, uzyskać na rzecz Zamawiającego wszelkie uzgodnienia, pozwolenia, zezwolenia, decyzje i zgody niezbędne dla wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami Zamawiającego i niniejszą Specyfikacją Warunków zamówienia oraz zbudować i uzyskać na rzecz Zamawiającego decyzje o pozwoleniu na użytkowanie/ zgłoszenia zakończenia robót budowlanych, jeśli jest wymagana. Szczegółowy zakres rzeczowy robót budowlanych przewidzianych do wykonania w ramach obowiązków Wykonawcy dla poszczególnych odcinków przedstawiony jest w Programie Funkcjonalno-Użytkowego (PFU).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 2811805,49 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ II – 6 odcinków dróg tj.: a) Odcinek 2: droga gminna niepubliczna nr G180W w m. Lubotyń-Włóki, b) Odcinek 3: droga gminna publiczna nr G260812W z drogami niepublicznymi nr G50W i G49W w miejscowości umowo, droga gminna publiczna nr G260818W w miejscowości Chmielewo,c) Odcinek 4: droga gminna niepubliczna nr G146W w m. Sulęcin Włościański, droga gminna niepubliczna nr G173W w m. Rogowo-Folwark,
d) Odcinek 5: droga gminna publiczna nr G260808W na odcinku Kosewo-Klimonty, e) Odcinek 7: droga gminna publiczna nr G260806W na odcinku Lubotyń-Włóki – Budziszki, f) Odcinek 8: droga gminna publiczna nr G260805W w miejscowości Budziszki
W zakres CZĘŚCI II zamówienia wchodzi wykonanie wszystkich niezbędnych prac do prawidłowego funkcjonowania poszczególnych odcinków dróg, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Należy wykonać wszystkie niezbędne opracowania projektowe wraz z koniecznymi opiniami i warunkami technicznymi, uzyskać na rzecz Zamawiającego wszelkie uzgodnienia, pozwolenia, zezwolenia, decyzje i zgody niezbędne dla wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami Zamawiającego i niniejszą Specyfikacją Warunków zamówienia oraz zbudować i uzyskać na rzecz Zamawiającego decyzje o pozwoleniu na użytkowanie/ zgłoszenia zakończenia robót budowlanych, jeśli jest wymagana. Szczegółowy zakres rzeczowy robót budowlanych przewidzianych do wykonania w ramach obowiązków Wykonawcy dla poszczególnych odcinków przedstawiony jest w Programie Funkcjonalno-Użytkowego (PFU).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 2064865,38 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu została złożona jedna oferty Wykonawcy: DROGI MAZOWIECKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, 07-410 Ostrołęka,
ul. Powstańców 15/8 na CZĘŚĆ I i CZĘŚĆ II, której cena przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający postanowił jak na wstępie.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu została złożona jedna oferty Wykonawcy: DROGI MAZOWIECKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, 07-410 Ostrołęka,
ul. Powstańców 15/8 na CZĘŚĆ I i CZĘŚĆ II, której cena przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający postanowił jak na wstępie.
| 2022-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |