Remont drogi gminnej Nr 102753L od km 0+005 do 1+773 w miejscowości Okrzeja
GMINA KRZYWDA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00138019
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00138019/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-27 16:17
- Lokalizacja
- Krzywda, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9e3bb8ba-b677-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 8251998974
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00138019 z dnia 2022-04-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej Nr 102753L od km 0+005 do 1+773 w miejscowości Okrzeja
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRZYWDA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582411
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żelechowska 24B
1.5.2.) Miejscowość: Krzywda
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-470
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 25 755 10 06
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminakrzywda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugkrzywda.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminakrzywda.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej Nr 102753L od km 0+005 do 1+773 w miejscowości Okrzeja2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e3bb8ba-b677-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00138019
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00044870/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont drogi gminnej Nr 102753L od km 0+005 do 1+773 w miejscowości Okrzeja
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00114649/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.2.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Remont drogi gminnej Nr 102753L od km 0+005 do 1+773 w miejscowości Okrzeja” Planowana inwestycja jest zlokalizowana w ciągu komunikacyjnym drogi gminnej ul. Słonecznej w miejscowości Okrzeja, gmina Krzywda, na działkach o numerach ewidencyjnych 1272, 1282, 3049 o długości 1768 m.
Zakres inwestycji obejmuje:
- roboty przygotowawcze, tj. roboty pomiarowe, zdjęcie warstwy humusu,
- oczyszczenie istniejącej nawierzchni asfaltowej,
- skropienie emulsją asfaltową w ilości 0,6 kg/m2,
- mechaniczne wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką mineralno-asfaltową AC 16W KR 1-2 w ilości 150 kg/m2,
- wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni szerokości 5,0 m z mieszanek mineralno-asfaltowych AC 11S KR 1-2 o grubości warstwy po zagęszczeniu 4 cm,
- uzupełnienie i wyprofilowanie obustronnego pobocza z kruszywa łamanego dolomitowego 0/31,5 mm o szer. 0,75 m, o grubości warstwy po zagęszczeniu 10 cm,
- wykonanie oznakowania pionowego i poziomego,
- profilowanie skarp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym wpłynęły 3 oferty, z których najkorzystniejsza przedstawia cenę 1 070 687,88 zł. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 910 824,46 zł, a na obecną chwilę nie ma możliwości zwiększenia kwoty na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.| 2022-04-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |