WYBÓR DOSTAWCÓW ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH, NA RZECZ ZESPOŁU SZKOLNO - PRZEDSZKOLNEGO NR 14 WE WROCŁAWIU
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14 Wrocław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00143380
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-04 08:36
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8943003364
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsneOwoce, warzywa i podobne produktyProdukty mleczarskieRóżne produkty spożywczeProdukty głęboko mrożoneRyby przetworzone i konserwowanePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieJaja
Wykonawcy
8 przyznanych
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO E.M.K.SMOLAREK SPÓŁKA JAWNAKościan, PL
217 302 PLNSPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
255 335,5 PLNSPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
131 681,5 PLNMARIAN SOPINKAWrocław, PL
249 029,05 PLNMARIAN SOPINKAWrocław, PL
213 087 PLNWIESŁAW PLUTAMarciszów, PL
43 420 PLNMIROSŁAW OŻÓGWrocław, PL
95 030 PLNMARIAN SOPINKAWrocław, PL
9600 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.