„Modernizacja nawierzchni boisk osiedlowych w Chorzowie”.

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00138118
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00138118/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-28 07:26
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6472af0f-9ded-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
6272412547
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweUsługi napraw i konserwacji obiektów sportowychRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychFundamentowanie ścieżek ruchu pieszegoBetonowanie

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA STRASZEWSKAMiędzybrodzie Bialskie, PL · lot 0
267 894 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00138118 z dnia 2022-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja nawierzchni boisk osiedlowych w Chorzowie”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271568673

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dąbrowskiego, 113

1.5.2.) Miejscowość: Chorzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@moris.chorzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.moris.chorzow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://moris-chorzow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Rekreacja i sport

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja nawierzchni boisk osiedlowych w Chorzowie”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6472af0f-9ded-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00138118

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014390/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja nawierzchni boisk osiedlowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00076934/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.1.3.2022.TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 300000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest „Modernizacja nawierzchni boisk osiedlowych
w Chorzowie”. Zamówienie swoim zakresem obejmuje poniższe obiekty sportowe zgodnie z przedmiarem robót:
a) Boisko do piłki ręcznej ul. Leśna – Odrzańska,
b) Boisko do piłki ręcznej ul. Brzozowa,
c) Boisko do koszykówki ul. Gagarina,
d) Boisko do piłki ręcznej ul. Słowiańska,
e) Boisko do piłki ręcznej ul. Ryszki,
f) Boisko do piłki ręcznej ul. Żołnierzy Września (obok NETTO),
g) Boisko do piłki ręcznej ul. Mariańska,
h) Boisko do piłki ręcznej ul. Sztygarska.
2. W zakres robót budowlanych wchodzi:
a) Wymiana uszkodzonych fragmentów nawierzchni poliuretanowej.
b) Likwidacja starej podbudowy pod uszkodzonymi miejscami nawierzchni poliuretanowej.
c) Wykonanie nowych warstw podbudowy z tłucznia.
d) Uzupełnienie warstwy podbudowy z betonu.
e) Uzupełnienie i wyrównanie powierzchni z podłoża warstwą mineralno-syntetyczną.
f) Naniesienia warstwy użytkowej poliuretanowej z granulatu gr. 2-3 mm metodą natrysku.
g) Usunięcie częściowo korzeni drzew.
h) Wywóz i utylizacja materiałów rozbiórkowych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki, stanowiące dokumentację techniczną, tj.:
a) Załącznik nr 9 do SWZ – Przedmiar,
b) Załącznik nr 10 do SWZ – Plan BIOZ,
c) Załącznik nr 11 do SWZ – STWiORB.
4. Zgodnie z art. 29 ust. 4 pkt 2) ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz.U. z 2018.1202), inwestycja będąca przedmiotem zamówienia nie wymaga decyzji o pozwoleniu na budowę oraz zgłoszenia, o którym mowa w art. 30 wskazanej ustawy.
5. Oferta musi obejmować wszystkie koszty dodatkowe związane z realizacją zakresu zadania objętego przedmiarem robót takie, jak np. przygotowanie terenu prac, organizację zaplecza robót, uporządkowanie terenu po zakończeniu prac i jego zabezpieczenie w trakcie robót do czasu przekazania inwestycji Zamawiającemu.
6. Jakość materiałów i wszelkich części robót powinna być badana i kontrolowana na bieżąco w trakcie wykonywania robót i po zakończeniu (jeśli dotyczy). Wyniki wszystkich badań i kontroli powinny być zawarte w protokołach załączonych do dokumentacji odbiorowej. Koszt wykonania badań i kontroli będzie ponoszony przez Wykonawcę.
7. Roboty muszą być wykonane z materiałów dostarczonych przez Wykonawcę, zgodnie ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, obowiązującymi normami oraz warunkami technicznymi wykonania robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego

45262300-4 - Betonowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 267894,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 567125,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 267894,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GREENSPORT Anna Straszewska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542464930

7.3.3) Ulica: Tartaczna 14

7.3.4) Miejscowość: Międzybrodzie Bialskie

7.3.5) Kod pocztowy: 34-312

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 267894,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2022-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane