Świadczenie zajęć usprawniania ruchowego dla seniorów (90+) – Powstańców Warszawskich”
Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00139816
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-28 15:01
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272831373
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy
5 przyznanych
AGNIESZKA KACZOROWSKAJózefosław, PL
86 800 PLNPAULINA NOWOSADASiedlce, PL
86 800 PLNFizjoprolife Bogumiła LitwińskaWarszawa, PL
84 000 PLNWitold Niemirycz,Warszawa, PL
85 120 PLNDobry Fizjoterapeuta – Marcin BrodowskiWarszawa, PL
86 800 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.