Wykonanie robót budowlanych polegających modernizacji kotłowni w budynku Zespołu Szkół w Strzegomiu przy ul. Krótkiej 6
Powiat Świdnicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00139220
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00139220/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-28 13:07
- Lokalizacja
- Świdnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a29276bc-9e07-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8842369827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00139220 z dnia 2022-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających modernizacji kotłowni w budynku Zespołu Szkół w Strzegomiu przy ul. Krótkiej 6
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Świdnicki
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Świdnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718308
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marii Skłodowskiej - Curie 7
1.5.2.) Miejscowość: Świdnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748500400
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.swidnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.swidnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/sp_swidnica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających modernizacji kotłowni w budynku Zespołu Szkół w Strzegomiu przy ul. Krótkiej 62.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a29276bc-9e07-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00139220
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016680/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja kotłowni w budynku Zespołu Szkół w Strzegomiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00077688/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.272.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 234609,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kotłowni węglowej wyposażonej w dwa kotły węglowe – retortowe o mocy 150 kW każdy na kotłownię gazową o mocy 373 kW w lokalizacji istniejącej kotłowni wyposażonej w będący w dyspozycji Zamawiającego kocioł gazowy Vitoplex 100 o mocy 373 kW z 2002 r.
1.3. Opis prac:
Zakres prac do wykonania w ramach realizacji przedmiotu umowy w zakresie niniejszego zadania obejmuje:
1. demontaże i rozbiórki istniejących urządzeń w kotłowni, (złożenie złomu z rozbiórek w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Wywóz złomu wykona Zamawiający)
2. wykonanie nowej instalacji gazowej,
3. wykonanie prac budowlanych dostosowujących pomieszczenie istniejącej kotłowni do przepisów p.poż. oraz pozostałych prac remontowych,
4. wykonanie studni schładzającej wraz z wpięciem do istniejącej instalacji kanalizacyjnej,
5. wykonanie instalacji uzdatniania wody,
6. przebudowa instalacji elektrycznej, automatyki i sterowania w kotłowni,
7. demontaż istniejącego kotła w kotłowni Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy przy ul. Równej 11 wraz z jego transportem do nowej lokalizacji tj. modernizowanej kotłowni przy Zespole Szkół w Strzegomiu przy ul. Krótkiej 6.
8. wykonanie oględzin zdemontowanego kotła wraz z oceną stanu technicznego poszczególnych jego elementów wraz z przedstawieniem Zamawiającemu wykazu ewentualnych napraw i ich kosztu.
9. montaż kotła w nowej lokalizacji wraz z wpięciem do istniejącej instalacji c.o.,
10. wykonanie instalacji odprowadzenia spalin i wentylacji,
11. dokonanie rozruchu kotłowni wraz z wykonaniem wszystkich wymaganych prób, odbiorów (w tym UDT) i uzgodnień
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 281670,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 348000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 281670,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CALOR s.c. Marek Kułakowski, Olga Lęcznar
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8851641252
7.3.3) Ulica: ul. Armii Krajowej 16
7.3.4) Miejscowość: Nowa Ruda
7.3.5) Kod pocztowy: 57-400
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 281670,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |