„Budowa gminnego centrum turystyczno - sportowego w Milejewie.”,
Gmina Milejewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00139411
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00139411/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-28 13:44
- Lokalizacja
- Milejewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-085cd84d-c6e7-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 5783033342
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00139411 z dnia 2022-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa gminnego centrum turystyczno - sportowego w Milejewie.”,
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Milejewo
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Milejewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747684
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Elbląska 47
1.5.2.) Miejscowość: Milejewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-316
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugmilejewo@elblag.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.milejewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugmilejewo.ezamowienia.com/; http://milejewo-ug.bip-wm.pl/public/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa gminnego centrum turystyczno - sportowego w Milejewie.”,2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-085cd84d-c6e7-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00139411
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014322/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa gminnego centrum turystyczno – sportowego w Milejewie I etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.5.2022.AW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1730000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj zadania
inwestycyjnego pn. „Budowa gminnego centrum turystyczno - sportowego w Milejewie.”
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności następujące prace:
a) Sporządzenie wielobranżowego projektu budowlanego gminnego centrum turystyczno - sportowego (architektura, konstrukcja, instalacja wodno – kanalizacyjna, instalacja elektryczna, instalacja technologiczna ),
b) Sporządzenie projektu zagospodarowania terenu,
c) Sporządzenie projektu wykonawczego branży konstrukcyjnej,
d) Sporządzenie kosztorysów i przedmiarów robót budowlanych,
e) Uzyskanie wszystkich wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień i pozwoleń administracyjno-prawnych,
f) Uzyskanie pozwolenia na budowę,
g) Sporządzenie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych,
h) Sporządzenie planu BIOZ,
i) Wykonanie robót rozbiórkowych na terenie placu i przygotowanie terenu pod rozpoczęcie robót budowlanych, roboty ziemne, odwodnienie, roboty budowlano – montażowe, sadzenie drzew i roślin
j) Wykonanie robót budowlanych w zakresie kompleksowej realizacji projektu
w zakresie budowy centrum turystyczno - sportowego,
k) Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu.
l) wykonanie tablicy informacyjnej zgodnie z wytycznymi:
- Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych;
- Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 20 grudnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie
w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert| 2022-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |