Lokalne wymiany warstw nawierzchni bitumicznej drogi ekspresowej S51 i dróg zbiorczych na odcinku Olsztyn Południe – Olsztynek
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00139405
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00139405/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-28 13:42
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e3b9c2c-ab50-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 7393279711
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00139405 z dnia 2022-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Lokalne wymiany warstw nawierzchni bitumicznej drogi ekspresowej S51 i dróg zbiorczych na odcinku Olsztyn Południe – Olsztynek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Olsztynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500179
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Warszawska 89
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-083
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 895212882
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: klubieniecka@gddkia.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gddkia.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gddkia.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami krajowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Lokalne wymiany warstw nawierzchni bitumicznej drogi ekspresowej S51 i dróg zbiorczych na odcinku Olsztyn Południe – Olsztynek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e3b9c2c-ab50-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00139405
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00076131/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Lokalne wymiany warstw nawierzchni bitumicznej drogi ekspresowej S-51 i dróg zbiorczych na odcinku Olsztyn Południe - Olsztynek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00098195/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O/OL.D-3.2411.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są Lokalne wymiany warstw nawierzchni bitumicznej drogi ekspresowej S51 i dróg zbiorczych na odcinku Olsztyn Południe – Olsztynek.
Przedmiotowe zadanie obejmuje naprawę nawierzchni bitumicznej drogi ekspresowej S51 i dróg zbiorczych na odcinku Olsztyn Południe – w zakresie lokalnej wymiany warstw nawierzchni bitumicznej, naprawy dylatacji oraz odtworzenia istniejącego oznakowania poziomego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej wynosi 13 270 913,94 zł brutto i przewyższa ona kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 8 888 724,95 zł brutto. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia założonej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13270913,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13270913,94 PLN
| 2022-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |