Budowa kolumbarium na terenie cmentarza komunalnego przy ul. Młodkowskiego wraz z rozbiórką obiektu kaplicy pogrzebowej
Gmina Miasto Mrągowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00139305
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00139305/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-28 13:24
- Lokalizacja
- Mrągowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-02a7b1d7-baee-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 7422076940
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00139305 z dnia 2022-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kolumbarium na terenie cmentarza komunalnego przy
ul. Młodkowskiego wraz z rozbiórką obiektu kaplicy pogrzebowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Mrągowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743427
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Królewiecka 60A
1.5.2.) Miejscowość: Mrągowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-700
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897419000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mragowo.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mragowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bipmragowo.warmia.mazury.pl/zamowienie.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kolumbarium na terenie cmentarza komunalnego przyul. Młodkowskiego wraz z rozbiórką obiektu kaplicy pogrzebowej
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02a7b1d7-baee-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00139305
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029850/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa kolumbarium na terenie cmentarza komunalnego przy ul. Młodkowskiego w Mrągowie wraz z rozbiórką obiektu kaplicy pogrzebowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00120006/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 230744,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających
na budowie kolumbarium nr 3 tj. budowli cmentarnej pełniącej funkcję zbiorowego
grobowca na terenie cmentarza komunalnego przy ul. Młodkowskiego w Mrągowie.
2.Przedmiot zamówienia nie uwzględnia robót rozbiórkowych.
Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
- 45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę, roboty ziemne
- 45215400-1: Roboty na cmentarzach
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje budowę kolumbarium z materiałów prefabrykowanych w tym:
1) budowa przyziemia kolumbarium,
2) budowa I i II kondygnacji kolumbarium,
3) budowa dachu kolumbarium.
4) Kolumbarium Nr 3 składające się z czterech segmentów projektuje się z dwoma rzędami nisz po obu stronach.
UWAGA: Zamawiający udostępni Wykonawcy formy szalunkowe.
4. Przedmiot zamówienia należy wykonać w oparciu o dokumentację przetargową.
4.1 Szczegółowy zakres inwestycji określają następujące dokumenty:
a) specyfikacja warunków zamówienia,
b) szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
c) projekt budowlany,
d) przedmiar robót,
e) Decyzja Nr 443/2020/Mrg z dnia 08.12.2020r. – Pozwolenie na budowę,
f) obowiązujące warunki techniczne, normy, przepisy, uzgodnienia gestorów sieci oraz zasady wiedzy technicznej.
UWAGI:
Przedmiar robót należy traktować wyłącznie jako dokument pomocniczy określający szacunkowe ilości robót jakie należy wykonać w ramach zadania.
Wyżej wymienione dokumenty należy traktować jako wzajemnie uzupełniające
i wyjaśniające. W przypadku powstania niedających się pogodzić niezgodności
o charakterze technicznym – podstawą do ostatecznego ustalenia przedmiotu zamówienia oraz wyceny tego przedmiotu jest projekt budowlany. W następnej kolejności należy opierać się na specyfikacji warunków zamówienia, szczegółowej specyfikacji technicznej wykonania i odbioru, przedmiarze robót. Powyższe dokumenty należy wykorzystywać do wyceny robót w przypadku, gdy dokument nadrzędny nie zawiera wyjaśnień.
Wykonawca musi udzielić 60 miesięcznej gwarancji na wykonane roboty, licząc od odbioru końcowego całego przedmiotu umowy oraz 60 miesięcy odpowiedzialności
z tytułu rękojmi za wady fizyczne każdego z elementów przedmiotu umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215400-1 - Roboty na cmentarzach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z art. 260 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1129) informuję, że na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp unieważnia postępowaniew trybie podstawowym na: „Budowa kolumbarium na terenie cmentarza komunalnego przy ul. Młodkowskiego wraz z rozbiórką obiektu kaplicy pogrzebowej”, gdyż nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |