„Przebudowa obiektu rekreacyjnego "Skrzynczyna" - etap II (II).”
Gmina Sędziszów Małopolski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00140318
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00140318/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-29 09:05
- Lokalizacja
- Sędziszów Małopolski, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2e3f4214-ae8a-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 8181584373
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00140318 z dnia 2022-04-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa obiektu rekreacyjnego "Skrzynczyna" - etap II (II).”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sędziszów Małopolski
1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Programów Pomocowych i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581979
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Sędziszów Małopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-120
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@sedziszow-mlp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sedziszow-mlp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sedziszowmalopolski/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa obiektu rekreacyjnego "Skrzynczyna" - etap II (II).”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e3f4214-ae8a-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00140318
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011735/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa obiektu rekreacyjnego Skrzynczyna, etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00100709/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PPiZP.271.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 83733,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.:
„Przebudowa obiektu rekreacyjnego "Skrzynczyna" - etap II.”
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Wykonanie ścieżek sensorycznych,
2) Wykonanie ścieżek edukacyjnych,
3) Dostawę i montaż elementów małej architektury,
4) Dostawę i montaż figur przestrzennych,
Uwaga!
Przedmiotowe postępowanie obejmuje swoim zakresem jedynie część elementów zawartych w
Dokumentacji do zgłoszenia robót budowlanych, stanowiącej Załącznik 4 do SWZ. Zakres prac
objęty niniejszym zamówieniem został wyszczególniony w Przedmiarze robót stanowiących
Załącznik 5 do SWZ, który ze względu na wynagrodzenie ryczałtowe stanowi element
porządkujący, którego cel sprowadza się do ułatwienia wykonawcy skalkulowania ceny
ofertowej.
3. Szczegółowy opis i zakres wykonania zamówienia określa: Dokumentacja do zgłoszenia robót
budowlanych, Przedmiar robót oraz załączniki graficzne, które stanowią załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły 2 oferty, złożone przez Wykonawców:WAL MAR Waldemar Marciniak, Ul. 3-go Maja 56, 39-120 Sędziszów Małopolski, który zaoferował cenę brutto za wykonanie zamówienia w wysokości: 206 281,52 zł.
oraz
Grupa EPX Paweł Matera, 39-205 Pustków 288 który zaoferował cenę brutto za wykonanie zamówienia w wysokości: 190 000,00 zł
Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę w wysokości 103 000,00 zł brutto.
Wobec powyższego, korzystając z art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp , Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 190000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 206281,52 PLN
| 2022-04-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |