Remont cząstkowy dróg asfaltowych na terenie Miasta i Gminy Lesko w 2022 roku
Gmina Lesko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00139939
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00139939/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-28 15:59
- Lokalizacja
- Lesko, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-86870a85-b726-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 6881245092
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00139939 z dnia 2022-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy dróg asfaltowych na terenie Miasta i Gminy Lesko w 2022 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lesko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440034
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Lesko
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-600
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@lesko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lesko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.lesko.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont cząstkowy dróg asfaltowych na terenie Miasta i Gminy Lesko w 2022 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86870a85-b726-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00139939
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00062819/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Remont cząstkowy dróg asfaltowych na terenie Miasta i Gminy Lesko w 2022 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00115808/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PIK.271.1.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 258760,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont cząstkowy dróg asfaltowych na terenie Miasta i Gminy Lesko w 2022 roku.
2. Zakres robót obejmuje wykonanie remontu cząstkowego nawierzchni dróg asfaltowych, polegającego na oczyszczeniu nawierzchni oraz uzupełnieniu ubytków przy użyciu mieszanki mineralno - bitumicznej na gorąco poprzez:
a) ułożenie nakładki asfaltowej gr. 5 cm w ilości 923,76 m2;
b) ułożenie w-wy wyrównawczej asfaltowej gr. 3 cm w ilości 31,90 m2;
c) wykonanie wstawek przy głębokości ubytków do 5 cm w ilości 744,60 m2.
Szczegółowy zakres robót znajduje się w Załączniku nr 1 a do SWZ – WYKAZ DRÓG ASFALTOWYCH DO REMONTU CZĄSTKOWEGO.
3. Wymagania dotyczące realizacji zamówienia określone zostały odpowiednio w Załącznikach Nr 1a i 1b do SWZ oraz w Projekcie umowy (Załącznik Nr 2 do SWZ).
Z uwagi na to, że wynagrodzenie wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w załączniku nr 1a do SWZ oraz STWIORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w załączniku nr 1 a do SWZ lub STWIORB. Sposób wykonywania robót nieujętych w załączniku nr 1 a do SWZ oraz zasady rozliczeń związanych z tymi robotami wskazano w umowie stanowiącej załącznik Nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie nie została złożona żadna oferta. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.Reasumując, występują wszystkie przesłanki uzasadniające unieważnienie przedmiotowego postępowania w oparciu o przepisy art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
| 2022-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |