Dostosowanie budynku SP-3 do wymogów p.poż. etap II.
Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Chrzanowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00140031
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00140031/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-28 20:34
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8fc0ec4b-aa0b-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6281690458
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00140031 z dnia 2022-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku SP-3 do wymogów p.poż. etap II.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Chrzanowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272747805
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Henryka 20
1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zeasip@chrzanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.malopolska.pl/zeasipwchrzanowie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność rachunkowo-księgowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie budynku SP-3 do wymogów p.poż. etap II.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8fc0ec4b-aa0b-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00140031
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003741/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Dostosowanie budynku SP3 do wymogów p.poż
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00094833/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana pn. Dostosowanie budynku SP-3
do wymogów p.poż. etap II.
2. Lokalizacja: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Królowej Jadwigi w Chrzanowie Aleja Henryka 43, 32-500 Chrzanów.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.: wykonanie robót polegających na dostosowaniu budynku szkoły do wymogów poż w następstwie nałożonej decyzji Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Chrzanowie, wykonanej ekspertyzy i w oparciu o ekspertyzę wykonany projekt budowlany wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę . Projekt budowlany zawiera roboty w następujących branżach:
- branża budowlana,
- branża sanitarna,
- branża elektryczna.
Roboty z branży budowlanej zostały wykonane w roku ubiegłym z wyjątkiem montażu 4 szt. okien odymiających, które związane są z przewietrzaniem klatek schodowych Do wykonania pozostają roboty z branży elektrycznej, branży sanitarnej oraz budowlanej- (dostawa i montaż 4 szt. okien oddymiających oraz roboty malarskie po wykonanych pracach), które są przedmiotem zamówienia. Po zakończeniu robót należy sporządzić protokoły z prób i sprawdzeń oraz sporządzi protokoły z prób i sprawdzeń oraz sporządzić
dokumentację powykonawczą celem przygotowania obiektu do odbioru. Szczegółowy zakres robót określa: projekt budowlany (załącznik nr 5 do SWZ), specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (załącznik nr 6 do SWZ) oraz pomocniczo – przedmiar robót (załącznik nr 7 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 26.04.2022 r. wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza powiadomił zamawiającego, iż nie przystąpi do podpisania umowy.W tym stanie rzeczy, mając na uwadze treść przywołanych wyżej przepisów, zamawiający unieważnił postępowanie.
| 2022-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |