Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”
GMINA SKARŻYSKO-KAMIENNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00140521
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-29 10:00
- Lokalizacja
- Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6630008207
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pomoce dydaktyczneSprzęt dydaktyczny
Wykonawcy
8 przyznanych
BOGDAN MESERSZMITWarszawa, PL
136 600 PLNBOGDAN MESERSZMITWarszawa, PL
59 900 PLNBOGDAN MESERSZMITWarszawa, PL
59 900 PLNBOGDAN MESERSZMITWarszawa, PL
29 900 PLNBOGDAN MESERSZMITWarszawa, PL
159 000 PLNBOGDAN MESERSZMITWarszawa, PL
121 000 PLNBOGDAN MESERSZMITWarszawa, PL
93 700 PLNBOGDAN MESERSZMITWarszawa, PL
114 400 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.